Кредитна карта №1

12762349 17 января 2014, 15:03
Власник картки абсолютно не захищенний, будь-хто може скористатися вашою кредиткою без вашого відома, при розрахунках в торговій мережі або в Інтернеті (пін код не запрошується). Ліміт збільшують без узгодження і потреби. На моє просте прохання зменьшити мені ліміт по кред.карці з 10000 до 2000 мені приходить на протязі місяця одна й та сама відповідь "… повторно зазначаємо, що з метою більш поглибленого вивчення порушеного Вами питання та прийняття щодо нього конструктивного рішення, Ваше звернення було передане на розгляд до відповідального підрозділу Банку". Стає страшно за розміщенні в цьому банку власні депозитні кошти.
17 января 2014, 15:28
Шановний 12762349,
повідомляємо, що запит на введення ПІН-коду залежить як від налаштувань картки, так і від налаштувань Банку-еквайєру/ торговця – власника POS-терміналу. Якщо обов'язкове введення ПІН-коду не запитується торговцем, то ідентифікація власника картки може проводитися за підписом на чекові. Також інформуємо, що з метою безпеки початково по всім карткам ліміт на здійснення операцій в мережі Інтернет встановлений Банком на рівні 0 грн. Для перевірки вказаної Вами інформації просимо надати Ваші дані (ІПН/№ рахунку) на електронну адресу Банку: info@deltabank.com.ua; consultant@deltabank.com.ua.
Заздалегідь вдячні.

17 января 2014, 16:56
Налаштуйте тоді мені будь-ласка мою картку, або напишіть як це зробити, щоб завжди запитувався пін-код. В одних і тих же торг.точках при здійсненні оплати вашою карткою і карткою Приватбанку, в першому випадку немає запиту пін-коду, в другому -завжди. Я розраховувалась напевно в більше ста торг.точках вашою картою — і ні одного разу в мене не був запитаний пін-код. Свої дані я вже надіслала. Але я думаю питання безпеки цікавить багатьох людей. Тому прошу відповісти.
DeltaBank
DeltaBank
17 января 2014, 17:08
Шановна 12762349,
повідомляємо, що така можливість відсутня.
Разом з тим, дозвольте звернути Вашу увагу на те, що у Вас є можливість встановити індивідуальні ліміти на проведення операцій кожного типу (оплата товарів і послуг через POS-термінали в торгово-сервісній мережі, розрахунок у мережі Інтернет, зняття готівки в банкоматах, зняття готівки в касах). Щоб ініціювати встановлення індивідуальних лімітів по Вашій платіжній карті, достатньо скористатися функціоналом «Запитів до Банку» в СДБО «myDELTA».
Дякуємо Вам за звернення.
28 января 2014, 9:26
Коли мені зменьшать ліміт по кред.картці?
c3891135
c3891135
23 января 2014, 19:28
Аналогичная проблема с пин кодом.
При использование карт других банков в одном и томже POS терминале ПИН код запрашивается, ТОЛЬКО карта ДЕЛЬТА БАНКа молча без пин кода пропускает платежи.