Шановний колишній дельта банк!

franklin0109 4 марта 2017, 10:43
Шановний колишній дельта банк особисто я вас не боюся ваших погроз. Я вже писав неодноразово вам що всі питання можна вирішити в судовому порядку а то що ви мені пишете смс або телефонуйте я всерйоз невоспринимаю. Отримав від вас днями смс погрозами Poperedzhayemo! Pislya prodazhy Vashogo kredytu, novyy kredytor matyme pravo styahnuty z Vas vsyu zaborhovani st ( tio, protsenty, shtrafy ) Я відповідаю на вашу смс листування можете робити що хочете, але я платити не буду тільки після рішення суду можливо?
6 марта 2017, 9:33
franklin0109, доброго ранку,
відповідь на всі Ваші питання уже надавалася. Для отримання додаткових роз'яснень рекомендуємо подати у відділенні Банку письмовий запит.

4 марта 2017, 10:47
Чому приходить смс текст англійською мовою, а не українською мовою.
4 марта 2017, 10:51
Згідно з матеріалами кримінальної справи, «Дельта Банк» протягом 2014 року отримав від НБУ рефінансування в обсягах близько 10 млрд грн. Більше чотирьох мільярдів гривень з цієї суми було переведено в іноземну валюту (553,3 млн доларів) і виведено за кордон. Ці кошти, згідно з даними досудового розслідування, були перераховані з рахунків дюжини пов'язаних між собою українських суб'єктів господарювання, окремі посадові особи яких одночасно є співробітниками АТ «Дельта Банк», нібито на виконання раніше укладених договорів.
«Слідчим відділом управління з розслідування корупційних злочинів, вчинених службовими особами, які займають особливо відповідальне становище, Генеральної прокуратури України проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні № 12014100000000703, за фактами незаконного заволодіння та розтрати службовими особами АТ «Дельта банк» у співучасті з службовими особами Національного банку України, Державної іпотечної установи та іншими особами, протягом 2014-2015 років державних коштів в особливо великих розмірах, ухилення від сплати податків і легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, вчинені в особливо великому розмірі за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 212, ч. 3 ст. 209 КК України», — цитує видання ухвалу Печерського районного суду від 22.01.2016.
Зокрема, згідно з матеріалами розслідування, в 2014 році посадові особи ПАТ «Дельта Банк», зловживаючи своїм службовим становищем, без
4 марта 2017, 10:52
Решение Верховного Суда Украины запрещает банкам взыскание основной суммы задолжности сроком более трех лет, а штрафы более года.

Рассматривая дело №6-16цс15, Верховный суд постановил, что на возврат долгов (кредитов) у банкиров есть три года — ко всем спорам с должниками будет применяться только этот срок исковой давности, если человек не поставил свою подпись под документом с его продлением. Банк в этот срок не уложился — остался без денег.

«Чтобы продлить сроки исковой давности, и спустя долгие годы продолжать требовать с людей деньги, банки начали прибегать к разным уловкам. Подавая в суд иски о взыскании долга они, например, указывают, что человек подписал кредитное соглашение, к которому прилагались «Основные условия», не внесенные в текст договор, но в нем оговоренные. И именно в них и говорится о том, что человек соглашается с продлением срока исковой давности, и попутно еще и целый перечень дополнительных штрафов. На практике же все это выливается в неожиданные сюрпризы.

Банк берет дела клиентов, по которым у него, скажем, еще в 2005 году зависли небольшие недоплаты по кредитам: у кого-то 500-700 грн., а кого-то и по 1-1,5 тыс. Насчитывает им проценты, пени и штрафы за десять лет, и начинает требовать через суд погашение сейчас по 80-100 тыс. грн. И шокированные люди даже не понимают природу этих «писем счастья».

Так вот ВСУ при рассмотрении дела №6-16цс15 постановил — так быть не должно. Если человек лично не подпи
4 марта 2017, 10:53
Шановний колишній дельта банк ви маєте право подати на мене в суд а після рішення суду займається виконавча служба.
Колишні співробітники дельта банку ми живемо на україні і смс повідомлень теж повинні бути українською мовою а не чеська. Ви молодці що пишете смс загрозами і викликами всі дані за два роки збираються і передаються в прокуратуру. А ваша колекторська компанія належить дельта банку, всі номери телефонів на 050 й 067 ваших відповідальні співробітники.
У випадку несплати боргу, дельта банк право згорнуться до колекторські компанії з метою стягнення з Вас заборгованості за кредитним договором.Особисто я відмовляюся платити по кредиту так як я останній платіж був сплатив у березні 2015 рокуі сума не надійшла на мій рахунок договору.
16 марта 2017, 13:52
Так и мой платёж не дошёл, и ещё два… декабрь 2015 и январь 2016 года