c4ulok c4ulok
23 ноября 2016, 17:23
Вот вы говорите что сотрудники придержываются там всех норм почему тогда звонки поступают с 07:00 и до 22:00 каждые 5 минут???
23 ноября 2016, 17:26
c4ulok, добрый день,
ответственные сотрудники Банка четко придерживаются установленных и утвержденных модулей для работы с Клиентами Банка, у которых есть просроченная задолженность, не нарушая норм действующего законодательства Украины.
Для получения дополнительных разъяснений рекомендуем подать в отделении Банка письменный запрос.

c4ulok
c4ulok
23 ноября 2016, 17:35
Я вам повторяю ещо раз что звонки поступают с 07:00 и до 22:00 каждые 5 минут ето по закону???
Сергей       ----
Сергей ----
23 ноября 2016, 18:28
-----
Вам написали, что это не банк звонит. значит шлите всех.
franklin0109
franklin0109
23 ноября 2016, 19:25
Маріуполь
Мені вчора відкрито погрожували що мій борг колишній дельта банк продав колекторам граніт.
Нарахування процентів за договором припиняється (ст. 613 Цивільного кодексу України).
 Передаючи борги, банк повинен враховувати ст. 60 Закону України «Про банки і банківську діяльність». У ній сказано, що дані щодо діяльності та фінансового стану клієнта є банківською таємницею. Її розголошення заборонено, та допускається лише у виняткових випадках, передбачених законом. Наприклад, при проведенні слідчих дій. Крім того, згідно ст. 32 Конституції України, не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.
Сергей       ----
Сергей ----
23 ноября 2016, 20:48
-----
И чек от продажи вам показали? по телефону можно все что угодно. а документы ты видел?