Банк без пояснення заблокував картку з коштами на ній

debovuaer 24 декабря 2023, 12:27
Заходжу в застосунок, а там помилка. На вайбер приходить повідомлення — ваша картка заблокована. Нічого не можу зрозуміти, причин ніяких не повідомляється. Пишу в підтримку — відповідають щоб звернулась до банку. Я кажу що біженка, знахождусь в Європі. Їм байдуже. Нам треба вас верифікувати. Пишу — без проблем, можете зробити відеодзвінок, або пройду верифікацію в дії. Банк відмовляється. Що вгазалі коїться? Кінець 2023го року. Україна номер один в світі по цифровізації. В нас є супер застосунок Дія. Але через те що банку просто так хочеться, людина має їхати через весь континент і багато країн до відділення? Для чого? Що б чекати там на вході доки закінчиться повітряна тривога? Щоб наражати себе на небеспеку? Нешановний банк, надайте мені відповідь чому ви заблокували мою картку і розблокуйте її!
Банк Кредит Днепр
Банк Кредит Дніпро 25 декабря 2023, 11:35
Добрий день. Перепрошуємо за незручності. Для перевірки ситуації яка склалася підкажіть, будь ласка, Ваш контактний номер та ПІБ.

energy1
energy1
24 декабря 2023, 15:49
Ви так змалювали небезпеку перебування в Україні, що незрозуміло, як там виживають ті, хто і під час війни залишаються в країні. Мабуть, їх всіх треба вважати героями. Або просто патріотами.
Donna7
Donna7
24 декабря 2023, 16:26
Не твоя справа що і як я змалювала, вважай себе хоч патріотом, хоч героєм, хоч рожевим поні.

Курс валют в Банке Кредит Днепр

Курс валют в Банке Кредит Днепр

Главная / Банки Украины 🏦 / Банк Кредит Днепр 💰 / Отзывы о Банке Кредит Днепр 📝 / Банк без пояснення заблокував картку з коштами на ній