Не можу отримати уже третій тиждень картку!

MarianaB 25 октября 2023, 20:11
Отделение по адресу: Киев, ул. Жилянская, 32
Добрий день.
26.09.23 я стала клієнтом Банку, відкрила рахунки у валютах (€,$,₴) та замовила пластик до даних карт.
29.09.23 я отримала сповіщення (Viber) відносно готовності двох карт (₴, €).
13.10.23 я звернулася до відділення (01033, м. Київ, вул. Жилянська, 32) для отримання карт та зʼясування, чому немає карти у валюті $.
Співробітник відділення (касир) не змогла надати відповідь і порекомендувала звернутися на ГЛ.
Відповідно в той же день (13.10.23) я звернулася до Служби підтримки (через Viber) з проханням зʼясувати чому не випущена карта, яка замовляла вдень з іншими валютами.
Відповідно по сьогодні мені не надають жодної конкретної відповіді відносно статусу випуску карти.
Я зі свого боку розцінюю це як шахрайство зі сторони Банку, оскільки саме на даному рахунку у мене лежать кошти.
Враження жахливі про Банк, паралельно звернулася до НБУ, можливо вони вплинуть на дану ситуацію.
Банк Кредит Днепр
26 октября 2023, 10:38
Добрий день.
Для детальної перевірки підкажіть, будь ласка, Ваші дані: ПІБ, ІПН та номер телефону.

25 октября 2023, 21:03
У КД один пластик та кілька рахунків у різних валютах, та є пріорітет списання, там складна але дуже цікав історія… для звичайного користувача буде важко …
Хоча я про преміум кліентів, може для звичайних щось інше вони пропонують…
26 октября 2023, 10:42
Відповіла в особисті. Якщо Ви не отримали, прошу написати. Надіюсь, стандартної Вашої відповіді: «очікуйте дзвінка…» не буде, так як я її чую уже з 13.10.23 і досі ЖОДНОГО разу мене ніхто не набрав навіть для уточнення інформації.
26 октября 2023, 12:19
Дааа, «наша пісня…"-все як завжди, написали мені «чекайте…наберемо»)) уже аж смішно)))) Якщо питання випуску карти (нехай навіть з якимось «збоєм») триває по декілька тижнів, то що тоді можна говорити про виплату депозитів клієнтам і т.д. Ще раз не рекомендую даний Банк, якщо хочеться якісного обслуговування, швидкості та впевненості в Банку. Жесть просто, я в повному шоці!
26 октября 2023, 14:57
Це кишеньковий банк Ярославського , кліенти потрібні лише для масовки)
29 октября 2023, 21:47
Моє питання досі не вирішене, я просто в шоці!!! Мені навіть ніхто не телефонував. Представники Банку, Ви дійсно займаєтесь питанням?
29 октября 2023, 22:35
Я вже пояснив , цей банк не орієнтуется на кліента …

Курс валют в Банке Кредит Днепр

Курс валют в Банке Кредит Днепр

Главная / Банки Украины 🏦 / Банк Кредит Днепр 💰 / Отзывы о Банке Кредит Днепр 📝 / Не можу отримати уже третій тиждень картку!