Лонгація депозиту під занадто низьку ставку

Dmytro76 11 октября 2022, 20:31
Отделение по адресу: Днепр, ул. Калиновая, 9-А
Більше 15 років я і родина є клієнтами банку. У вересні був у мене лонгований депозит (багато років його лонгували по діючим ставкам, зараз ставки у банку 16−18 %). В додатку показують, що депозит лонгован під 4,5 %. У відділенні сказали, що самі виновати, бо по — перше — не зняли лонгацію в додатку, по друге — депозит був на 390 днів. Вот якби на 370 днів — тоді лонгується під 18%, а на 390 — під 4,5%. Ничим допомогти не можем, до побачення. Звісно, наша родина перестане бути клієнтами цього банку і всім клієнтам бажає бути уважними, щоб не стикатися з такими «кидками» з боку банка.

Svituko
Svituko
27 октября 2022, 9:56
Давно являюсь клієнтом банку Кредит Дніпро. На даний момент в мене залишається там не великий депозит, який був пролонгований в жовтні 2022р. Але по закінченню депозиту буду розривати з ними будь які стосунки з наступної причини: При діючих ставках по депозитам до 18%, мій депозит було подовжено на умовах 5%. Тобто, багатьох клієнтів, котрі не відмінили пролонгацію просто «кинули». Спеціально було прораховано так, що депозити, які були оформлені раніше терміном на пів року чи на рік наприклад, просто не попали в діапазон нормальних тарифних ставок (не вистачає кількох днів або навпаки кілько днів зайві). розчарована таким не порядним та навіть, в умовах теперішнього часу, жорстоким ставленням до клієнтів. Хотіла внести туди велику суму, але після цього буду шукати інший банк.
Odessit111
Odessit111
2 февраля 2023, 15:03
У меня продлили на 1 год и 5 дней кажись, под 5,5%. 7 лет размещали и такой кидок. Через год заберу деньги и попрощаюсь. Жаль, хороший был банк и нравилось размещение, всегда всё было хорошо. Неужели они не понимают, что хоронят этим банк?

Курс валют в Банке Кредит Днепр

EUR 42 42.85

Курс валют в Банке Кредит Днепр

EUR 42 42.85
Главная / Банки Украины 🏦 / Банк Кредит Днепр 💰 / Отзывы о Банке Кредит Днепр 📝 / Лонгація депозиту під занадто низьку ставку