Неправомірне відмовлення в соціальному рахунку

belera 7 ноября 2022, 10:47
Банк відпомив в відкривання соціального рахунку для дитини інваліда, також відмовилися дати пояснення. Служби безпеки банку не сподобалися дані супруга і вони відмовили йому в відкриванні рахунку. Ми запросили в пісьмовому вигляді пояснення цього відмовлення, чим саме руководствується банк, але нам відповіли що банк нікому нічого не пояснює. Адже ж це соціальний рахунок — вони не мають право в ньому відмовляти без дуже серьйозних пояснень. В нас не має ні боргів, нічого. До тогож в супруга є відкритий рахунок по якому не було ніколи запитань. Чи правомірно що банк відмповляє в соціальному рахунку? Це ж шахрайство. Одне діло коли фіз ліца рахунок — а тут соціальний рахунок на дитину. Я ні кому не раджу цей банк і будемо закривати всі свої рахунки — цей банк шахраїв і дуже сподіваюсь що візмуться за всі незаконні дії банків і оштрафують їх.

Luckymen
Luckymen
7 ноября 2022, 12:51
А що крім Агріколя інших банків для відкриття соціальної картки немає?
belera
belera
7 ноября 2022, 13:12
Інші банки є і ми збираємося до іншого банку. Але ми являлися клієнтом цьому банку, тому і пішли. Зараз будемо закривати всі рахунки — бо це дуже дивний вчинок банку. Все ж таки хочеться щоб все було зроблено по закону, а не відмова тому що одяг чи щось не сподобалось. Тим паче це рахунок на інвалідність дитини.

Курс валют в Креди Агриколь Банке

EUR 42 42.75

Курс валют в Креди Агриколь Банке

EUR 42 42.75
Главная / Банки Украины 🏦 / Креди Агриколь Банк 💰 / Отзывы о Креди Агриколь Банке 📝 / Неправомірне відмовлення в соціальному рахунку