Гена Самсонов 24 сентября 2023, 21:25
С курсом играться можно, но при наличии депозитки без фиксированной суммы: получается что-то среднее — сам депозит с довольно высоким процентом: 18,75 у меня, поэтому денешка зря не зависает и можно стягивать с депо при колебаниях курса, хотя там комис и налипает. С полтоса вышло чуть меньше тысячи. Например в каком-нибудь Пивденном тоже такое можно прокручивать, но % на депо 16 и выходит итоговый заработок меньше. А где-то нужно и 100К положить, это бессмысленная заморозка денег
5 марта 2024, 1:19
Гена, дякуємо за ваш приємний відгук й те, що користуєтеся продуктами банку!

Зверніть увагу на наші нові депозити в іноземній та національній валюті, це може бути цікаво: https://www.cib.com.ua/uk/private/products/depoziti

Мирного неба та гарного дня!
Василь Моунтов 22 сентября 2023, 18:17
Бракує доступу до онлайн-банкінгу через сайт як у того ж таки привату: щоб сісти і спокійно зробити всі операції та знайти всі функції на екрані ноутбука. Отримати ту саму нормальну розгорнуту роздруківку за всіма витратами картки тощо. додаток такий, що потрібно ще знати, куди заходити і що де тиснути, маю кредитку та депозит, по цьому терпимо
5 марта 2024, 1:18
Василь, доброго дня! Ви можете скористатися онлайн-банкінгом за посиланням: https://cib-online.com.ua/

Можливо, кнопка переходу на нашому сайті зроблена не дуже інтуїтивно – звернемо на це увагу. Послуга онлайн-банкінгу доступна вже понад рік.

Мирного неба та гарного вам продовження дня!
prokopse 18 сентября 2023, 17:22
Отделение по адресу: Киев, ул. Эспланадная, 20
Хотел купить он-лайн доллары. У меня есть депозитный счет. Перед тем, как ехать, несколько раз связался с хот-лайном, и они подтвердили, что на депозитный счет или депозитную карту можно конвертировать, и мгновенно снять без комиссии. Приехал в отделение (Киев, ул. Эспланадная), где мне сказали, что с сегодняшнего дня система уже не пропускает он-лайн конвертацию на валютную депозитную карту либо счет. В том числе, даже если есть желание открыть на эти деньги депозит. Мол, возможно хот-лайн еще не знает. То-есть сначала меняют правила, а потом уже уведомляют хот-лайн! В результате, зря приехал, так как конвертировать с конской комиссией за снятие — смысла нет. Оставил жалобу менеджеру Яне с фиксацией времени звонков на хот-лайн.
5 марта 2024, 1:12
Prokopse, добридень! Жаль, що у вас залишилися погані враження від взаємодії з нашим банком.

Для того, щоб розібратися з ситуацією, нам необхідна від вас наступна інформація:

1) Ваше ПІБ;

2) Номер депозитного рахунку;

3) Коли ви були на Експланадній та з ким безпосередньо спілкувалися;

4) Дати та час дзвінків на службу підтримки;

5) Номер скарги, яку ви подали «менеджеру Яні»;

Обіцяємо дати зворотний зв'язок після того, як виясним деталі того, що сталося.

Ви завжди можете відстежувати актуальні зміни щодо умов вашого депозитного рахунку на нашому сайті:

Мирного неба та гарного продовження дня!
Вера Масленко 18 сентября 2023, 13:05
про цей банк дізналася років 7 тому, брали тоді кредит на техніку, враження були цілком адекватні. а нещодавно вирішили покласти гривню на депозит і згадали про такий банк, по закону тяжіння ще і реклама наздогнала у фб)) так у тому ж старому відділені що й колись (Київ) все детально розповіли по умовах. внесок одразу не робили, ще розглянемо і порівняємо пропозиції, але наче сходила у гості до добрих друзів, помітила що з ковідських часів нам всім якось бракує живого спілкування
5 марта 2024, 1:11
Ох, були раді знову з вами зустрінеться! Зверніть увагу, зараз у нас відбувається депозитна акція «Дохід +» — до 18,25% річних у гривні, детальніше тут: https://www.cib.com.ua/uk/private/products/depoziti/depozitna-akciya- dohid

Також у будь-якому нашому відділенні менеджери із задоволенням розкажуть подробиці або підберуть інший депозит, який підійде саме вам. Забігайте! Мирного неба та гарного дня!
Иван Александров 16 сентября 2023, 17:33
Коли захотів отримати готівку в Сільпо на проспекті Перемоги через банкомат у мене списалася сума з рахунку, але банкомат купюри не видав!!! Дзвоню за телефоном, який вказано на банкоматі, це не комінбанк, у них немає своїх начебто, мені повідомляють, що будуть зараз розбиратися і зателефонують. Звичайно ніхто не дзвонить і я в паніці дзвоню в комінбанк — розповідаю як була справа. Тут теж кажуть чекати й обіцяють набрати. за хвилин 10 сума падає на рахунок, бачу повідомлення, потім набирають із комінбанку, запитують, чи все в мене гаразд. Подякував їм що все розрулили і попрощалися. Тепер прикол, через півгодини ще дзвінок від саппорта банкомату кажуть нам час ще треба — кажу на здоров’я розбирайтеся. так і не набрали чорти. Упевнений що щось не того було саме з банкоматом
5 марта 2024, 1:09
Іване, наші фахівці гарячої лінії завжди раді допомогти! Ми дійсно використовуємо банкомати інших банків для обслуговування наших карток — просто для того, щоб у клієнтів було більше можливостей здійснити необхідні операції.

На жаль, технічні несправності також можливі — як ви правильно помітили, в даному випадку справді мала місце проблема з банкоматом іншого банку. Зі свого боку, ми зробили все можливе, щоб ви швидше отримали свої гроші назад на рахунок. Просимо вибачити за незручності. Гарного продовження дня та мирного неба!
Кирил Плошкин 15 сентября 2023, 14:13
6 лет мои кофейни сидели на эквайринге одного крупного банка (хейтить никого не хочу, просто факт есть факт что большой оно не = хороший), все хорошо ровно до момента когда аппарат начинает сбоить, только обещают разобраться, а у тебя минус валится по кассе каждый час.не все ж готовы платить наличкой. Иногда батарею заменить, или ленту вытащить застрявшую хлопцы и девочки по 20 лет такое не сделают сами бо это как бы работа тех кто ставит терминалы и их обслуживает.

Я задолбался конкретно, уже сам покупал что нужно и чинил ездил, поэтому принял решение просто за-ме-нить банк, с теми расторг договор и заключил с киб. Только теперь из опыта понимаю что у небольшого банка как раз бывает более внимательный подход. Четко по звонку когда нужно приезжает мастер, сервис какой-то даже чтоли более человеческий. Скажу честно никогда в жизни б ни подумал про такую альтернативу, даже не слышал про них, если бы не опыт и совет товарища
5 марта 2024, 1:08
Вау, дякуємо за теплий відгук! Це було дуже несподіванно! Добре, що у вас все налагодилося з вашого бізнесу, зверніть увагу на інші наші послуги на допомогу: https://www.cib.com.ua/uk/business

Продуктивного дня та мирного неба!
Julia Platonenko 31 августа 2023, 16:37
Попала в неприятную ситуацию когда покупала через интернет и деньги списались дважды с кредитки. Конечно сначала позвонила в поддержку, получилось связаться оперативно и получить помощь, они посмотрели свою информацию и сказали что проблема именно на сайте продавца, поэтому подсказали что нужно непосредственно им сказать.

С известным интернет-магазином все было не так гладко: сначала я повисела на линии, потом консультант меня сходу решил отправить обратно на банк даже толком не выслушав, и достучаться удалось до них не сразу. Но все-таки деньги мне вернули, в какой-то мере благодаря помощи со стороны Коминбанка
5 марта 2024, 1:06
Julia, ми радіємо, що ця історія добре закінчилася! У разі якихось проблем звертайтесь до служби підтримки банку — завжди будемо раді допомогти. Мирного неба та гарного дня!
Людмила Биланова 29 августа 2023, 22:35
хотіла просто залишити кілька слів подяки! всі знають, що людям похилого віку нелегко і вони бува не можуть освоїти що смартфон, що банкомат) ось мій тато такий і тому ходить платити комуналку сам до відділення в касу. добре, що хоч на тій самій вулиці далі, а допомогу нашу категорично не приймає. я собі це пояснюю тим що йому важливо закрити якісь справи самостійно. у банку менеджери адекватні й не футболять пенсіонерів, просто турботливо допомагають розібратися з платіжками, хоча це той ще анахронізм у наш час… дякую
5 марта 2024, 1:04
Людмило, раді що змогли допомогти вашому татові! Та будемо раді бачити його знову у нашому відділенні – менеджер звичайно знову допоможе йому сплатити комунальні послуги. Як варіант — ви можете оплачувати «комуналку» за тата через додаток нашого банку, якщо знатимете постачальників послуг та необхідні показники. У будь-якому випадку, рішення за вами — визначтеся як вам буде зручно та комфортніше у родинному колі. Мирного неба та гарного дня!
Давид Ломашкин 29 августа 2023, 18:09
Так, а що щодо військового депозиту? у Комінбанку такий є. Мали такий наш досвід з братом. Разом оформили, поки він був тут, але здається родичі й самі можуть прийти з копфями документів (треба про це перепитати!!!). перед цим на сайті орієнтовно порахували, який буде відсоток (там можна погратися з термінами і наочно все побачити). Брат до армії з цим банком вже мав справу, тому не морочилися. Як прийшли до них в офіс (на Еспланадній) виявилося, що військовим гарантовано дається 1% зверху, що вийшло 17,25+1=18,25 (це без відрахувань). Ще можна було б піти шляхом спробувати удачу і «виграти» більші відсотки, але реально подивилися на шанси, що буде десь 17,25 + 0,5 = 17,75 (знову ж таки без відрахувань). Тож надали відповідні документи (саме в нас був військовий квиток, де менеджерка ускипливо дивилася всі відмітки) і оформили вклад. До якості сервісу банку жодних нарікань.
arssamoxin 14 августа 2023, 17:45
третя спроба депозиту, до цього були на погода-рік, а зараз порахував, що і за три місяці може капнути непогано на великій сумі. Знову був прикол зі скретчкартою, 2% не випало але 1 зверху теж приємно
Артем Смирненок 14 августа 2023, 16:00
наш бізнес (хорека) повністю на комінбанку: рахунок, зарплати, еквайринг. Гроші надходять без проблем і швидко, зп працівникам заходить вчасно.
За термінали: вирішив уже брати їх пізніше, зателефонував на саппорт перед відкриттям — приїхав чоловічок з банку зі зручними нам переносними, все попідключав і навчив офіціантів і адміністратора користуватися. З моменту заявки аж два дні. Я підписав додатковий договір на місці ось і все, запустився
Марта Бабич 11 августа 2023, 21:22
До цього жодними послугами не користувалася, але забігла зробити грінкард на авто, бо треба з'їздити відвезти маму в Європу до родичів, а це було близько

Усі документи завчасно підготувала, тож впоралися швидко, оплатила без черги в касу й отримала страховку на пошту. Кажуть що друкувати не потрібно, але я звісно копiю роздрукую разом з іншими паперами — хіба мало що, на кордоні з величезні черги, а кажуть що перевiряють

Відділення затишне, дуже сучасне, все зробили максимально комфортно і з посмішкою. Була єдиним клієнтом о 15−00
Жанна Стеклова 30 июля 2023, 19:59
на прошедшей неделе отнесла сумму на вклад (срок — год), я не сильно в этом разбираюсь поэтому полагалась на мнение более подкованного в финансовых вопросах друга, он сказал что банк стабильный и процент у них один из самых высоких. то что отделение в центре было в 5 мин от дома тоже сыграло какую-то роль:
понравилось:
— как со мной общались и как разъяснили то что было не сильно понятно
— действительно получилось 19,75 с каким-то розыгрышем, это даже вышло больше чем я рассчитывала и оказалось сюрпризом
— работал кондиционер, в такую жару просто спасение
— все заняло с бумагами от силы полчаса, наверное потому что людей было не особо в этот день
— сказали что снимать деньги с карты смогу в любом банкомате без процентов

не понравилось:
— поставила приложение, но пока не все нашла что хотела
Иван Копилкин 28 июля 2023, 14:48
та мабуть годиться для відправки грошей, першого разу висилав саме з Коминбанку матері в Литву, вийшов якийсь абсолютно адекватний %. В цілому дякую за нормальне ставлення
Василь Моунтов 27 июля 2023, 16:15
Для мене як підприємця непогано, є персон менеджер типу акаунт, до якого приходиш без черги, і не потрібно сидіти тупити в телефоні ті самі зайві 15 хвилин. З твоїми платіжними відомостями теж розбирається персонал, прийшов, папери віддав — далі не твої турботи взагалі. Тарифи на обслуговування рахунку прийнятні
43595229 25 июля 2023, 16:25
25.7.23г. Деньги внес по договору, чек дали, а сдачу сказали прийти забрать через день! Странные какие то расчеты.
Ігнат Фролов 4 июля 2023, 15:24
На півроку розміщував депо на 200 000 гривнею, щоб пилом не вкрилася, відсоток з бонусним дали 17,75, це вийшло десь 14,3 чистим, і вийшло, що близько 14 300 заробив. Просто забрати не вийде, потрібно замовити і тіки потім прийти у відділення. Тут якби проблем не було, сьогодні замовив — завтра забрав. За основними моментами роботи все ок. Паралельно розміщував у Моторі, за співставності відсотка там бардак із замовленням суми — потрібно чекати і ще підпирати стінку в банку
predartorus 3 июля 2023, 10:50
Уникальный банк. Вроде бы и проценты по депозиту приличные и все хорошо, но вот деньги (проценты по депозиту) зашли на счет 30.06.23, государство с меня сняли соответствующие бабки в тот же день в виде налогов, а на карту по состоянию на 10−00 03.07.23 так ничего и не капнуло. *** банк вовсю пользуется моими деньгами)
kerius28 2 июля 2023, 20:18
Отделение по адресу: Черкассы, ул. Смелянская, 36
Приват и Моно — кредитки, а тут — хранение. Небольшой уютный банк с хорошими процентами (у меня на годовом депозите 18,25 а сейчас говорят можно и выше). Но с отделениями катастрофа конечно. В Черкасах аж одно, а чтобы без комиссии на мою карту закинуть, это только там. Со снятием легче — любой банкомат без процентов
Леонид Снегов 25 июня 2023, 23:36
По зарплатной и депозитной карте очень удобно что нет процента на снятие вообще в любом банкомате, даже если другого банка. Была история что банкомат Пумба глюкнул и у меня деньги списало, но купюры не выехали. Я не дозвонился по телефону что был указан на банкомате, потупил в ожидании и набрал Коминбанк — там как-то разобрались по своим каналам и баланс мне восстановили через полчаса. По прочему замечаний не имею, все устраивает пока

Курс валют в Коминбанке

EUR 43 43.6