Кредитна картка

Vagsgdv 26 октября 2023, 18:20
Користуюсь послугами цього банку вже давно.Недавно вирішила взяти собі кредитну картку.Дуже не задоволена, так як кредитний ліміт банк постійно підіймає без моєї згоди.Постійно потрібно просити щоб зменшили його назад.Оператор спочатку впрошує не зменшувати, типу кошти ніколи лишніми не бувають, а потім погоджується зменшити, але ніхто його не зменшить поки їм ще раз не напише і не нагадаємо.Тільки зменшуть, проходить кілька тижнів і знову його підіймають без моєї згоди🤬.Дістили уже, наглості такої, я ще не бачила ніде.Буду відмовлятися від неї.
Райффайзен Банк
26 октября 2023, 18:29

Нам шкода, що дана ситуація у Вас викликала такі емоції.
Дуже круто, що у Вас не виникає потреби у використанні додаткових коштів. Бажаємо, щоб і надалі така потреба у Вас ніколи не виникала! Проте, погодьтесь, в наш час важливо мати резерв на непередбачені обставини — переїзд, незаплановані покупки. Ліміт точно не буде зайвим, а навпаки, зможе підстрахувати Вас, до того ж, збільшення кредитного ліміту ніяким чином не впливає на заборгованість, якщо вона наявна.

Ми дуже хочемо проаналізувати ситуацію, тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваші дані (ідентифікаційний код або номер телефону).

З повагою та турботою,
@RaifHelp

26 октября 2023, 19:14
Сколько клиентов — столько и претензий к банкам.
Одни недовольны, что кредитный лимит маловат и его банк не повышает, сколько не просят.
Другие недовольны, что банк им периодически повышает кредитный лимит без спроса.
Третьи недовольны, что банк существует и работает.
26 октября 2023, 20:29
Просто в нашем Габоне, банковская система находится в зачаточном состоянии, как со стороны банков, так и со стороны клиентов, а НБУ вообще жжет, надо запретить поставку туда тяжелой наркоты), отсюда чувство безнаказанности с обеих сторон и гомосеки со стороны НБУ
26 октября 2023, 20:40
Вас никто не заставляет пользоваться
укрбанками находясь в зачаточном состоянии
да ещё и в Габоне…

Как выйдете из зачаточного состояния,
переезжайте из Габона в Украину…
26 октября 2023, 22:29
khvorost

А ви маєте з чим порівняти? Знайомі з банківськими системами багатьох країн, щоб судити у якому стані знаходиться банківська система України порівняно з іншими?
Чи ви лише по Габону спеціаліст?
Чи так, просто поговорити?
27 октября 2023, 11:08
Порівняння є , нариклад у багатьох країінах ЄС працює закон.
Є чітки правила (у тому числі строки), які працюють .
Ось і вся різниця)
27 октября 2023, 13:11
Українське банківське законодавство, звичайно, має багато «дірок», але й європейське далеке від досконалості. А щодо роботи банків в цілому — так європейці ще у нас можуть багато чому повчитися. А якщо мова про терміни — то вони там теж далеко «не стислі».
Для прикладу, у нас картку можна онлайн відкрити у кілька кліків, що займе декілька хвилин, а там відкриття картки займає кілька тижнів, а може навіть і більше місяця.

У даному відгуку взагалі не розумію претензій автора — не потрібні кред.гроші, то не користуйся ними і все, за це ніяких санкцій не буде. Законодавство тут банк не порушує.Купа людей скаржиться, що їм не дають кред.ліміту — а тут ліміт без проблем і якісь скарги.
27 октября 2023, 16:30
Справа не в законодавстві , а у його виконанні .
А також у можливості захисту своїх прав.
Нажаль у нас нема ні першого ні другого .
І це стосуется не тільки банків нажаль …
27 октября 2023, 16:43
Ну, якщо говорити взагалі і не тільки про банки — то так.
Але ми говоримо про банківську систему і про конкретний випадок, описаний у відгуку. Права клієнта у даному випадку не порушено.

А в цілому, якщо зважити всі «+» і «-», то українська банківська система стоїть на голову вище європейської, у цьому я вже переконався.
На рахунок габонської не знаю :).
27 октября 2023, 18:53
А чтому тоді у А-банка , Спорт Банка , Монобанка кількість вирішених проблем 80−90% , а у Райфа десь 25% ???
27 октября 2023, 19:30
Отфонарные и высосанные из пальца проблемы,
к которым относиться и этот отзыв - банки не решают.

Если у Райфа больше отфонарных отзывов, чем у других укрбанков, то это проблема неадекватных клиентов,
а не банка…
27 октября 2023, 19:44
khvorost

Райф, так само як і OTP та Укрсиб — це дочки європейських банків. У «європейських мамочок» і навчилися методам роботи.

А щодо описаної у відгуку проблеми — нижче Qwerty1999 вірно написав — проблема висмоктана з пальця.
27 октября 2023, 19:44
В данном случае статистическая погрешность очень низкая,
поскольку отзывы оставлют пользователи одного и того же веб-рессурса … У всех банков есть и попытка «набивки» и отфонарные отзывы , но их процент примерно одинаков.
Поэтому данную статистическую погрешность можно не учитывать.
З. Ы. Процент неадекватных людей тоже стабилен и во всех банках примерно одинаков))
29 октября 2023, 11:04
«Процент неадекватных людей тоже стабилен
и во всех банках примерно одинаков »

И поэтому в Приватбанке с их более 20 млн клиентов
неадекватных клиентов в несколько раз больше, чем
у Монобанка с их 7,7 млн клиентов или по сравнению
с 3 млн клиентов Сенс-банка…
29 октября 2023, 17:01
Я же сказал процент, а не абсолютное число)
Думаю Вам надо бы подучить математику 5-6 класса )
29 октября 2023, 18:10
Вы сказали процент — возможно так оно и есть…

Но на сайте Минфина в разделе «отзывы» клиентские
жалобы учитываются поштучно, а не в процентном
отношении к клиентской базе…

Поэтому и можем видеть, что:
Банк - Отзывы
ПУМБ = 3384
Райффайзен = 2501
и т. д.
29 октября 2023, 19:03
Зайдите в раздел Банки — «Народный рейтинг» и о чудо, там уже все посчитали и указали в процентах. Также там можно увидеть динамику падения райфа с 3 на 21 место.
Спасибо нашему лучшему агенту — Писаруку.
29 октября 2023, 19:11
Нет там ни одной колонки с процентами
и в формуле рассчёта не учитывается никак
размер клиентской базы, а только число
отзывов на сайте Минфина.

Да и в колонке «Зачтено отзывов»
стоит конкретное число отзывов,
а не их процентное соотношение
к общему числу клиентов,
либо нормализованное число,
приведенное, например, к количеству
отзывов на 100тыс клиентов…

Поэтому Приватанк никогда не будет
в первых строчках народного рейтинга
и его удел пасти задних, и всему виной
огромное число клиентов или неправильная
формула рассчёта рейтинга, не учитывающая
размер клиентской базы разных укрбанков…
29 октября 2023, 22:33
Там где кружочек красно-зеленый, наведите на красную часть и увидите процент негатива, на зеленую процент позитива
30 октября 2023, 7:40
Эти проценты показывают соотношение позитивных
и негативных отзывов из общей их массы, но никак
не связаны с общей численностью клиентов
конкретного укрбанка…
Марія Рибак
Марія Рибак
2 января 2024, 21:02
Доброго вечора! Я б хотіла отримати кредитну карту, активно користуюсь послугами, але банк мені такої можливості не надає. А моїй мамі яка картку використовує дуже рідко така персональна пропозиція доступна!!! Дуже шкода (
6 января 2024, 14:09
Теж бажаете спонсувати єрєфію та її війска ?