Андрій Лукаш 9 августа 2023, 10:45
На наш валютний рахунок РАЙФФАЙЗЕН БАНК наклав арешт згідно з постановою про арешт, в якій не було вказано конкретного рахунку. Ми не змогли здійснити продаж валюти для виплати заробітної плати нашим працівникам. Після звернення за роз’ясненням до відділу ДВС, який видав постанову про арешт, ми отримали відповідь, що керуючись ЗАКОНОМ УКРАЇНИ № 3048-ІХ від 11.04.2023 року Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих особливостей організації примусового виконання судових рішень і рішень інших органів під час дії воєнного стану ми маємо право на виплату заробітної плати. Більше того виконавче впровадження було зупинене в зв’язку з апеляцією. Ми звернулися до банку відповідним листом посилаючись на відповідь ДВС. Але банк відмовив нам в виконанні наших законних вимог, посилаючись на те, що для виплати заробітної плати потрібно здійснити продаж валюти і ця операція не підпадає під дію Закону. Після цього ми повторно звернулися до ДВС за роз’ясненням, на яке знову отримали відповідь що ми маємо право виплачувати заробітну плату і що впровадження призупинене. Ми повторно звернулись до банку, але банк взагалі не відреагував на звернення, прикриваючись заявою, що продаж валюти не підпадає під дію Закону, при цьому банк сам вирішив накласти арешт саме на валютний рахунок.
Ми наголошуємо, що банк грубо порушує вимоги Закону і блокує виплату заробітної плати нашим працівникам.
Райффайзен Банк
9 августа 2023, 10:50

Нам дуже прикро, що Ви зіткнулись із такою неприємною ситуацією. Хочемо зауважити, що арешт накладається згідно із виконавчим провадженням, яке надійшло до Банку від виконавця чи виконавчої служби. Банк неухильно дотримується українського законодавства та діє виключно за Законами України.
Ми бажаємо розібратися в ситуації та Вам допомогти. Просимо написати нам в приватні повідомлення Ваш ідентифікаційний код або фінансовий номер телефону.

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 6 сентября 2023, 17:17

Дякуємо Вам за очікування та можливість розібратися в ситуації. Отримали відповідь від менеджера. За Вашим зверненням була проведена комунікація та надана вся інформація стосовно запиту листом на Вашу електронну адресу. У разі виникнення питань в майбутньому — звертайтесь, з радістю допоможемо.

З повагою та турботою,

Андрій Лукаш
Андрій Лукаш
9 августа 2023, 11:00
Категорично не згоден, ми спілкувались з менеджерами банку, але питання не вирішено! Спеціалісти некомпетентні.
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
6 сентября 2023, 17:17
Полезный комментарий

З повагою та турботою,
@RaifHelp

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Маніпуляції РАЙФФАЙЗЕН банку при арешті рахунків та грубе порушення чинного законодавства