Порушення правил видачі картки для клієнта

Женя Дід 26 июля 2023, 19:45
Повідомляю, що 26.07.2023р. працівник банку Шляхтиченко Світлана в м.Тетіїв видала клієнту банка платіжну карточку з грубим порушенням, а саме карточка була отримана на вулиці без конверта, без пін-кода з передачею даних третім особам. Дуже не приємно, що працюють недобросовістні працівники, із-за яких у пенсіонерів виникають проблеми.
Райффайзен Банк
26 июля 2023, 19:53
Вітаємо!
Безпека клієнтів – найважливіший пріоритет Райфу. Зазначаємо, що видача карти представником Банку відбувається виключно у відділенні при наявності документу, яка засвідчує особу в свою чергу власник має поставити підпис та фіксується фото з картою.
У нашому банку працюють компетентні фахівці. При виникненні будь-якої проблеми ми готові її вирішити на користь клієнта. Всі дії виконуються згідно встановленого регламенту, який не може бути порушено.
Дякуємо за сигнал, ми обов'язково проведемо аналіз звернення.

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 8 августа 2023, 17:03
Добрий день! Вдячні за очікування та терпіння. Отримали інформацію від менеджера. Наразі, Ваше звернення було проаналізоване та надано зворотній зв’язок. Якщо виникатимуть додаткові питання, із задоволенням допоможемо.
З повагою та турботою,

SergeyNina
SergeyNina
26 июля 2023, 23:00
? Как можно карту выдать на улице. При выдаче карты фото и видеофиксация обязательна В Привате вообще карту выдали из пачки перевязанной резинкой, карты без конвертов.
27 июля 2023, 9:47
Мене теж це дуже обурило, що працівник банку так зробив. Пенсіонер сидів у машині і йому винесли лише одну карточку, без конверта!!! Не запросили в банк для фото і відеофіксаціі!!! Дані цієї карточки бачив працівник банку і третя особа, яка дуже зацікавлена в грошах. Відбулося розголошення секретних даних. Сподіваюся, що відбудеться справедлива службова перевірка.
Lolik1837
Lolik1837
27 июля 2023, 0:30
Думаю, что отзыв придуман
27 июля 2023, 9:37
Не придуманий, а, нажаль, реальний. Думаю, що служба безпеки все відслідкує по відеокамерам.
27 июля 2023, 9:55
Нажаль, було порушено регламент банку. Видача картки відбулася на вулиці. Пенсіонер поставив підпис, але що підписав, не прочитав, довірився працівнику банку. Не було фіксації фото з карткою.
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
8 августа 2023, 17:03
Полезный комментарий
З повагою та турботою,
@RaifHelp

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Порушення правил видачі картки для клієнта