Категорично не рекомендую

Kateryna3556 29 апреля 2024, 22:30
Відмовляють в закритті рахунку. Банк подавав в суд, щоб отримати свої величезні відсотки. Суд ухвалив рішення на користь банку про повернення боргу в розмірі тіла кредиту і не більше.
Далі через відкрите виконавче провадження я закрила офіційно борг. Документи про ухвалене судове рішення і закрите на користь, А — банку виконавче провадження банк отримав. На моє звернення щодо закриття карти (рахунку) з наданням довідки про закриття рахунку і відсутності заборгованості чат бот каже, що перевіряє інформацію. Провадження закрито як 3 дні. Інформація щодо закриття провадження, відповідно = закриття боргу, тобто суми, зазначеної в виконавчому провадженні вже є в банку. Але чат бот все ще перевіряє інформацію)))
На користь, А банку затверджено і прийнято рішення суду, борг по виконавчому провадженню на користь, А банку я сплатила.
Коли мій рахунок «спеціалісти» А- банку закриють?
І ще, А-банк погрожував колекторськими агенствами, які в Україні нелегалізовані. Чи може це означати, що А-банк активно співпрацює з нелегальними організаціями?
Подумайте 100 разів перед тим, як зв’язуватись з цим банком. В жодному іншому банку не зустрічала таких схем і погроз.
Абанк
Підтримка Абанку 30 апреля 2024, 14:04
Добий день!

Ми перевірили факт виконання Вами рішення суду та передали питання на списання залишку боргу.

Нам шкода, що під час тривалої перевірки Ви отримали певні незручності. Деякі питання дійсно потребують ретельної перевірки інформації. Ми обов'язково допоможемо Вам закрити рахунок після списання залишку боргу.

Ми взяли Ваше питання під особистий контроль, працюємо над його скорішим розв'язанням. Наразі просимо Вас очікувати, ми додатково проінформуємо Вас по вирішенню питання.

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
30 апреля 2024, 8:43
Что-то мне подсказывает, что это только начало. Будет ещё суд по поводу процентов и пенни. Или был встречный иск?
natashaGra
natashaGra
30 апреля 2024, 12:16
Похоже на начало, но если клиент запишет угрозы и обратиться в полицию, то будет ещё и не одно продолжение. И банку в случае доказанных нарушений в общении с клиентом могут очень даже не малый штраф выписать

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Категорично не рекомендую