Блокування та звинувачування в фінансуванні тероризму

lednik4 28 апреля 2024, 6:43
Поповнив свій рахунок в касі банку на 30 тисяч. Заблокували. Я ФОП і надав документи звідкіля в мене кошти. Також в статті на яку зсилається банк — 400 тисяч обіг по операціям. Ну гаразд, документи банк не влаштували — а розкажіть кому сплатили 1500 гривень. А потім надали заяву на розірвання та переказ коштів. І тут цікаве — банк своєю заявою звинуватив мене, що я спонсор тероризму. Видно юристи погано підготовлені. А як ще це трактувати: «У зв’язку з отриманням повідомлення АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «АКЦЕНТ-БАНК «(далі — Банк) про розірвання з ініціативи Банку ділових відносин (на підставі частини 1 ст. 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення»), та закриття відкритих в Банку рахунків, …».По перше — повідомлення не отримував — ну якщо блокування картки це повідомлення. По друге — банк звинуватив мене без доказів, а банк є суд? Гарного б юриста…Ну і по трете — гроші не повертають та ще комісію з них знімають.
Абанк
Підтримка Абанку 28 апреля 2024, 10:53
Банк діє згідно ст. 7, 11 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», тому змушений запитувати необхідні документи та аналізувати фінансові операції Клієнтів з метою виявлення фінансових операцій фінансового стану та/або змісту діяльності Клієнта, тому будь-які фінансові операції можуть вимагати підтвердження джерела походження коштів.
На жаль, наданих Вами документів було недостатньо. Банк відправив Вам додаткові запитання. Від Вас було отримано відмову від відповіді та виявлене бажання завершити ділові відносини з Банком.
Під час переказу коштів виникла технічна складність, платіж було повернуто. Наразі, комісія успішно повернута на Вашу картку.
Питання щодо перерахування залишків знаходиться в роботі. Вже передали його на пришвидшення. Ми зв'яжемось з Вами одразу за вирішенням.

28 апреля 2024, 11:09
Так.підтвердження джерела коштів — що і було зроблено. А куди я їх використовую, то вже питання до отримувачів. Бо розказувати у яких я відношеннях з тою чи іншою особою, ну точно не діло банку. Ліміт не перевищений, джерело коштів надано — що ще? У відповідь обвинувачення у фінансуванні тероризму, блокування моїх особистих коштів. Не повернення моїх коштів — тобто ви в мене без мого дозволу взяли їх в борг. Чи вкрали? Якщо в борг — то де мої відсотки? А вкрали — то може юристів потрібно підключити?
28 апреля 2024, 13:25
Це фішка цього банку, а ще й 30 відсотків від усіх ваших грошей забере. На рахунок підключити юристів- гарна думка. Бо там в них здається взагалі все переплуталося і юристів немає
energolux
energolux
28 апреля 2024, 15:56
Это Камеди Клаб , а не государство. Ахинея какая то. Такое впечатление, что Украинцы живут в каком то, дурдоме для нищих!
29 апреля 2024, 7:56
Интересно, что отсутствие сообщений представитель не счёл нужным объяснить. Или ставка на то, чтоб клиент 200 процентов не смог , не успел уложится в сроки предоставления документов
29 апреля 2024, 11:28
Да, соблазн присвоить себе 9000 грн. (30% от 30000 грн.) в данном случае у банка настолько велик, что скоро любое физлицо-клиент банка, которое пополняет свой счёт на незначительную сумму не для погашения кредита будет считаться у банка террористом. В очередной раз убеждаюсь о рисках для физлица держать в Абанке собственные деньги. И всё из-за пресловутых 30% комиссии
29 апреля 2024, 11:43
Кошти повернули, але зі зняттям якихось незрозумілих відсотків. Десь біля 5%. 30 % утримують по договору якщо вас підозрюють у шахрайстві, або є на вас скарга в шахрайстві. Хочу зауважити — що є такий пункт в договорі - 10.4.2. Розірвання Договору за ініціативою Клієнта здійснюється шляхом подання до Банку письмової або електронної, за допомогою дистанційних каналів обслуговування, заяви про розірвання Договору. В такому разі розірвання Договору, закриття платіжної картки відбувається у день подання відповідної заяви, за умови відсутності Заборгованості Клієнта перед Банком, а також за відсутності діючих Депозитів (якщо вклад розміщений на встановлений строк без можливості дострокового повернення) та грошових коштів на Рахунку «До запитання», а поточний рахунок закривається після закінчення 45 (сорока п’яти) календарних. За наявності залишку грошових коштів на рахунках Клієнта, Клієнт одночасно з заявою про розірвання Договору подає Банку платіжну інструкції про переказ залишків коштів на рахунках Клієнта, що закривається, на рахунки Клієнта в іншому Банку або в день подання заяви має звернутися до відділення Банку для отримання залишку грошових коштів на рахунках Клієнта готівкою. Банк цей пункт порушив. І дам пораду — не підписувати їх зразок заяви на повернення коштів. Бо там так і написано, що банк, а не ви розриваєте договір. І розривається з звинуваченням вас у фінансуванні тероризму, відмиванні коштів
29 апреля 2024, 11:54
«Шахрайство» — это уголовное преступление, которое доказывается в суде. Однако банки по правилам финшмона без решения суда иногда подозревают клиента в мошенничестве (наиболее часто — по операциям с криптовалютой), прекращают договорные отношения и забирают 30% комиссии (Абанк). В тарифах карты АТБ Абанка https://conditions-and-rules.a-bank.com.ua/media/uploads/Tarif/Zelena_ATB_ua.pdf речи о мошенничестве со стороны клиента нет вообще: «Комісія за перерахування коштів при припиненні ділових відносин за ініціативи Банку — 30 % від доступного залишку на балансі після погашення усіх кредитних зобов’язань».
30 апреля 2024, 17:17
Ну это не законно так же как и любые расследования банками в тайне и передача информации:) без держ органов они ничего не могут сделать почитайте закон легализации и отмыванию, там в каждом пункте держ органы, а то что органы наши держ пассивные и не имеют власти и не работают это уже чья проблема ()
29 апреля 2024, 14:51
Полностью согласна, не дело банка решать кто мошенник. Это дело полиции, прокуратуры и суда. За данное деяние банка в УК есть статья. А исходя из опыта общения с горячей линией — там в форме при подаче жалобы ещё и данные 3х лиц разглашаются. И скорее всего без их согласия.
30 апреля 2024, 17:15
За каждый просроченный день заблокированный денег вы можете по гражданскому кодексу отсудить у банка % по ставке кредита, если блокування не законное то вы меняетесь местами с банком и заблокировав сумму он должен платить каждый день с суммы % по ставке по кредиту см договор с банком.

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Блокування та звинувачування в фінансуванні тероризму