Не переводят средства на другой счёт

Tolkushkin 28 февраля 2024, 13:07
Доброго дня!
Розірвав договір з АБанком, написав заяву на переведення коштів на інший рахунок 12 лютого, сказали очікувати кошти протягом 3 днів, вже пройшло 16 днів, щодня звоню та пишу на гарячу лінію, але відповідь одна й та сама.Говорять, щоб очікував, та точних термінів не говорять.Допоможіть з вирішенням цього питання!!!
Абанк
Підтримка Абанку 28 февраля 2024, 14:16
Банком прийнято рішення, згідно з яким будуть розірвані укладені з Вами договори та закриті поточні рахунки, на підставі абзацу третього частини 1 ст. 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», а також відповідно до пункту Умов та правил Банку 3.3.11., де зазначено право Банку припинити договір в односторонньому порядку.
Ми приносимо вибачення, через збільшений термін переказу коштів. Питання, щодо перерахування коштів знаходиться в роботі, вже пришвидшили його вирішення. Ми зв'яжемось з Вами одразу після переказу.
Полезный комментарий
Tolkushkin 28 февраля 2024, 20:34
Дякую за миттєве рішення проблеми!

Fantomas2020
Fantomas2020
28 февраля 2024, 14:37
При переводе денег на другой банк Абанк в данном случае скорее всего заберёт свои 30% комиссии от суммы платежа. Будьте к этому готовы
Tolkushkin
Tolkushkin
28 февраля 2024, 20:34
Полезный комментарий
Дякую за миттєве рішення проблеми!
Rustavelli
Rustavelli
1 марта 2024, 10:08
Прошло уже 4месяца с момента когда я впервые тут написал и вы обещали расмотреть и решить мой вопрос.Но на деле обсолютно не каких действий со стороны банк не было сделано попрежнему вопрос не закрыт и банк игнорирует требование на закрытие счет на протяжение 150 дней банк связался со мной три раза продублировав информацию что счет в блоке типа я блин не вижу что вы блокируете мои действия под видом что проводите проверки какие то, но по факту вы не чего обсолютно не делаете чтоб решить проблему 150 дне самый отвратный банк Украины которому без различны клиенты банка

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Не переводят средства на другой счёт