Найгірший банк

Haluschenko2020 12 июня 2020, 11:39
10.06.2020р. О 04:00 я отримала СМС повідомлення з А-банку про те, що з моєї картки (яку я закрила у 2018 році були зняті кошти в сумі 660 грн 90 коп (через інтернет сервіс AMAZON)). Операція була проведена за даними паспорта, які вже НЕ ДІЙСНІ (у січні 2020 року був змінений паспорт).
10.06.2020р. О 10:00 я звернулася до відділення А-банку м.Сміли, що по вул. Незалежності 32, де мені не змогли пояснити чому ця карта активована на сумму 22000грн. ???(а не закрита) чому були проведені вказані вище опперації за даними неіснуючого паспорта???
Менеджер видала довідку про списані кошти в сумі 660 грн 90 коп.
Я звернулась на гарячу лінію А-банку, пояснивши ситуацію, попросила зʼєднати мене із службою безпеки банку, але отримала відмову. Через 20 хвилин мені почали надходити телефонні дзвінки з гарячої лінії, в яких нагадували , що якщо я звернуся до ПОЛІЦІЇ, то за надані банком запити З МЕНЕ БУДЕ СТЯНУТО 250грн.
Зрозумівши, що я не отримаю вкрадених у мене коштів о 16:00 знову звернулася до відділення А-банку щоб погасити борг в сумі 660 грн 90 коп та закрити рахунок картки. Оплативши зазначену суму, попросила видати документ що ця карта закрита на суму 22000грн, але у відповідь отримала довідку про те, що карта буде закрита з 25.07.2020р. і у розмірі 14000грн.
За даними обставинамии довелось викликати поліцію.
Абанк
Підтримка Абанку 12 июня 2020, 13:27
Доброго дня! Дайте відповідь, будь ласка, на наше приватне повідомлення, щоб ми змогли перевірити всю інформацію та допомогти Вам у вирішенні питання.

Курс валют в Абанке

USD 39.3 40