Не повідомляють про розгляд письмового звернення

danil55 13 декабря 2018, 22:42
Я являюсь клієнтом вашого банку, в мене на даний момент є у вас кредит, який я не можу закрити у зв'язку із тим, що я не можу обслуговуватися а-банком через невідому мені причину. Ви запропонували мені реструктуризацію, але оформити договір я не можу так, як коли ваш працівник заходить у систему то він не може зайти у мій особистий кабінет, черезиякісь обмеження. 03.12.2018 мною особисто у відділенні а банку було написано письмове звернення і надіслано укрпоштою, яке ви наручно отримали 06.12.2018 і з того моменту ніяких дзвінків від вас я не отримував і відповіді також. Ви перш за все повинні мені дати вхідний номер зареєстрованого мого звернення так зв'язатися із клієнтом. Коли потрібно було кредит платити ви дзвонили декілька разів на день, а коли діло дойшло то справи то ви ігноруєте мене. Дайте мені реквізити і я оплочу вам все, і буде підписаний договір реструктуризації. Повідомте мене письмово або ж 0963755044, e-mail:
dmitriy645@ukr.net.

Ruma
Ruma
5 сентября 2021, 23:00
Данилишин Дмитрий, номер телефона 0963755044, Мошенник с OLX, берет предоплату и сразу кидает в черный список.

Курс валют в Абанке

USD 39.3 40

Курс валют в Абанке

USD 39.3 40
Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Не повідомляють про розгляд письмового звернення