0 подписчиков0 подписок

Заблокировать

Записи

1 сентября 2014, 11:16

Укрсиббанк

# Не ложіть депозит в цей банк.

При закритті валютного депозиту примусово заставляють відкрити карточку (інакше не віддають) і переводять туди гроші. Віддають в день не більше в еквіваленті 15000 грн. по указу НБУ. А потім потрібно їм ОПЛАТИТИ ЗА КОРИСТУВАННЯ КАРТОЧКОЮ і ЗА ЇЇ ЗАКРИТТЯ, інакше буде наростати борг! Мені карточка не потрібна була. Я її даже в руках не тримав. Від них і так втікають всі клієнти, бо дають 3 проценти в рік, коли інші банки від 5 до 11.

24 февраля 2014, 11:00

# Не віддають депозити
Есть ответ банка

Депозити, термін яких закінчився, в євро не віддають. Попередив що буду забирати за тиждень. Сказали, що переводимо на карточку все і відразу отримаю в кассі. В кассі видали тільки 200 євро і сказали що в них ліміти встановлені. Кудись дзвонили і там тоже послали. Адрес відділення м.Луцьк вул Крилова 1, старший відділення як мені сказали це Людмила Володимирівна. Забирайте депозити, бо скоро переведуть все на ліміти. Зараз ліміт 3000 грн. в день.

5 декабря 2010, 10:29

Захидинкомбанк

# Самий поганий банк в Україні

Західінкомбанк уже більш як півтора року не віддає депозити. В банку говорять що даже із рішенням суду не віддадуть! Кажуть, що ви самі вибрали цей банк, ми вас не заставляли сюди гроші ложити, і віддавати не будемо. Обминайте цей банк десятою дорогою.

Главная/