0 подписчиков0 подписок

Заблокировать

Записи

23 июля 2021, 12:58

Метлайф

# Metlife - ВИПЛАЧУЄ і на цьому точка!

Всім доброго дня. Я та моя сім\'я вже являємось клієнтами 7-ий рік. На щастя, у нас було тільки 3 страхових випадки і компанія компенсувала все, що було прописано в договорах. У мого чоловіка нащербився зуб, ми витратили на пломбу 700 грн, компанія виплатила 1800 грн, для племіника було 2 виплати — 1) по травматизму (впав на дит. майданчику, на швидкі 3 шва наложили і на цьому все, сестра витратила 200 грн на мазь, компанія виплатила біля 1 000 грн) 2) по госпіталізаціії, відбулось харчове отруєння (сестра витратила на лікування 3 000 грн, компанія виплатила майже 6 000 грн). Компанія виплачує не те, що ви витратили, а те, що прописано по договору. Якщо хочете, щоб великі суми виплачувались — то і не будьте «жлобами» на своє здоровя та страхуйтесь не на 10 000 грн в рік, а на 1 000$ і більше!)) … Мало виплатили… питання до таких людей, які живуть в «рожевих окулярах» — « А чому ви/ти платиш в компанію 10 грн в день, а вона тебе повинна страхувати на міліони???? Дивно, чи не так?… » Компанія виплачує те, що прописано у вас в договорі і в залежності від вашої ситуації. У таких міжнарожних компаніях, як Метлайф все вимірюється у %, є шкала недієздатності і всі випадки мають певний %. Перед тим як ви укладаєте Договір, рекомендовано почитати Правила страхування компанії де все описано. Тобто, якщо сумма покриття переломів 30 000 грн і відбувся перелом пальчика, то це може бути виплата 10% від 30 000 грн, тобто 3 000 грн+ включається травматизм і хірургія якщо вона була. — все дуже індивідуально і + все залежить від того, що написано в Довідці по заключенню діагнозу, тут також будьте пильними і дивіться, щоб ваш лікар написав все вірно в справці. Перед тим як оформляєте поліс, вивчайте все добре, також беріть відповідальність у свої руки, і очікуйте реальності, а не ..« НАвіщо мені та страховка, краще більше в накопичення..»… а потом « Метлайф — не виплачує »… Включайте свідомість за своє життя! Нічого не приховую і все можу розказати — 0970004352

Главная/