lostapiv
Любомир Остапів Сімейний Бюджет
Зарегистрирован:
25 марта 2017

Последний раз был на сайте:
4 июня 2021 в 18:58
Просмотров профиля:
Сегодня: 0
Всего: 11926

Любомир Остапів - блог

Пол:
мужской
День рождения:
22 августа 1982
Город:
Ірпінь
Место работы:
допомагаю українцям приймати розумні фінансові рішення завдяки соціальному проекту Сімейний Бюджет
E-mail:
leo.homefinances@gmail.com
Сімейний Бюджет http://simeinyi-budzhet.ua/ сторінка у Фейсбук https://www.facebook.com/simeynyybudget/ YouTube https://www.youtube.com/channel/UCFcnbBzej0nGa-uBbROmOnw?sub_confirmation=1 Любов та Бюджет http://www.yakaboo.ua/ua/review/ljubov-ta-bjudzhet.html
Блог
Комментарии
Валютный форум
Отзывы
Горячая линия

Новий Приват24 для бізнесу: шаблони та підпис qr-кодом

13 января 2019, 22:21   + 0 голосов Написать комментарий

Відео навчить як:

— створити та назвати шаблон;
— підписувати платежі qr-кодом.
​​​
Додам також, що як на мене, новий Приват24 для бізнесу — це зручний та легкий інтерфейс.
 

Купити долари онлайн. Весна від НБУ. «Про валюту»

11 января 2019, 19:50   + 15 голосов 3 комментария

Купити долари онлайн, купувати валютні ОВДП за валюту в банку чи брокера, інвестування за кордон в рамках e-ліміту 50 тис євро замість індивідуальних e-ліцензій… Україна «такі да», йде в Європу завдяки цивілізованому валютному регулюванню, і НБУ в авангарді цього руху!

З 7 лютого починає діяти закон про валюту, отже НБУ щойно оприлюднив що змінюється. Є багато позитиву і для бізнесу, але оскільки нас цікавлять більше фіз особи, то офіційною мовою цікавинки для нас звучать так:

 • скасовуються індивідуальні ліцензії на валютні операції – їх замінить система е-лімітів (50 тис. євро/рік для фізичних осіб);
 • дозволяється оnline-купівля іноземної валюти фізичними особами (в межах ліміту купівлі готівкової валюти – до 150 тис. грн/день в еквіваленті);
 • дозволяється банкам продавати своїм клієнтам державні цінні папери, номіновані в іноземній валюті, за іноземну валюту;
 • збільшується ліміт на перекази іноземної валюти за кордон без відкриття рахунку для фізичних осіб – з 15 до 150 тис. грн/рік;
 • уніфіковано переміщення валютних цінностей через кордон.

Багато приємного і для юридичних осіб.

Впевнений що ІТ ФОПів найбільше цікавить пункт «поступове зниження і скасування вимог до обов’язкового продажу валютної виручки».

Доколє!? Чіткої дати і умов не вказано, але ось фраза обнадіює «серед головних пріоритетів Національного банку».

Також колись у майбутньому, коли купити долари онлайн вже можна буде в 1 клік на смартфоні, наступлять нові зміни:

 • зняття усіх обмежень щодо розрахунків у валюті валютним з купівлі-продажу облігацій внутрішніх державних позик;
 • підвищення і подальше скасування ліміту на платежі фізичних осіб за кордон (з 7 лютого – 50 тис. євро/рік), але не раніше прийняття законопроекту щодо протидії BEPS;
 • дозвіл на продаж валюти в режимі он-лайн небанківськими фінансовими установами (не раніше прийняття законопроекту про «спліт»).

По НБУ рух далі можливий у разу прийняття BEPS законів та про закону «про спліт» (?).

Ложка дьогтю??

BEPS депутатам буде ой як складно приймати, бо доведеться на власні офшори наступати) Тому подальші послаблення будуть буксувати.

До того ж над стратегічним рухом в Європу і професійною роботою НБУ висить ризик приходу до влади популістів вже у 2019 році, тоді радше буде падіння в шокуючу бідність Венесуели.

валютна лібералізація

дорожня карта закон про валютудорожня карта закон про валюту

Джерело: новина на сайті НБУ

p.S купити долари онлайн вже колись можна було Приваті)) Тепер буде в усіх банках.

Почитати більше про валютний безвіз

 

10 Telegram-каналів про фінанси та економіку для підприємця, які читає фінансист Любомир Остапів

11 января 2019, 14:21   + 0 голосов Написать комментарий

Джерело: https://mc.today/10-telegram-kanaliv-pro-finansi-ta-ekonomiku-dlya-pidpriyemtsya-yaki-chitaye-finansist-lyubomir-ostapiv/

Я завжди читав багато новин, ще з давніх часів, коли сайт «Кореспондент» був основним джерелом інформації.

Однак у 2018-му кардинально змінився мій набір медіа і моя споживацька поведінка читача. Ключова зміна − це відхід від стрічки Facebook в сторону тематичних Telegram-каналів.

Я відібрав 10 українських каналів з корисною інформацією про фінанси та економіку. Деякі з них новинні, інші − авторські. Одразу відзначу, що в чотирьох із вказаних каналів я публікую свої пости.

Finance.ua

Канал популярного сайту про тe, як eкономити, отримувати знижки та нe пeрeплачувати за послуги банків. За даними Tgstat, на каналі виходить близько 20 постів на тиждень. В середньому один з них прочитують 1400 людей.

iPlan.ua

Канал партнерів iPlan.ua Любомира Остапіва та В′ячеслава Масленнікова про персональні інвестиції. Новини відфільтровані професіоналами. Тільки найважливіше плюс авторські статті. В середньому − три пости на тиждень, які читає 610 людей.

Податки, бізнес, економіка

Про податки, бізнес та економіку простою мовою: аналітика, консультації, тренди в Україні та світі. 14 постів на тиждень з охопленням в 1200 людей.

Податки фізосіб в Україні

Все про податки фізичних осіб, податкових резидентів України, законодавство, новини від ДФС та плани уряду. В середньому автори публикують тексти двічі на тиждень, їх читають 726 людей.

ПриватДжедаї

Новинки та інновації від «ПриватБанку» у неординарній подачі. 5-6 постів на тиждень з охопленням в 1100 людей.

Любов та Бюджет

Мій канал для українських родин, які не хочуть сваритися через гроші. Головні питання − як відкладати більше, стосунки і фінанси, цікаві акції, раціональне споживання. В середньому − 3 пости на тиждень, охоплення − 179 людей.

2,5 % ВВП − канал VoxUkraine

Найцікавіший економічний контент з усього світу, який допоможе зрозуміти українські проблеми. Два пости в тиждень, які читає 2000 людей.

Про інвестиції

Спеціалізований канал про інвестиції в українські та закордонні цінні папери. Публикують в середньому три пости в тиждень, які читає 576 людей.

Ненудні фінанси

Дайджест головних фінансових подій країни з понеділка по п‘ятницю. Буде цікаво тим, хто втомився щодня гортати стрічку новин і хоче читати лише найважливіше. Тут 5 постів в тиждень, в середньому їх читають 752 людини.

iPlan kids

Це канал для українських батьків, які інвестують, щоби забезпечити хорошу освіту своїм дітям, навчають їх фінансовій грамоті заради самостійного майбутнього нащадків. Очікуйте на два пости в тиждень, середнє охоплення публікації − 128 читачів.

 

Декларування інвестиційного прибутку та дивідендів з іноземних цінних паперів

10 января 2019, 13:43   + 15 голосов 1 комментарий

Почалося багато розмов на форумах і в групі інвесторів щодо декларування інвестиційного прибутку та дивідендів з іноземних цінних паперів.

Ми пропонуємо все ж дочекатися Kyiv Invest Meetup 4, де ми будемо розбирати кейси і ділитися максимально практичним досвідом. (14 березня). Час на декларацію ще залишиться.

До цього часу можна витрачати час тільки на теоретичний дискурс.


На сьогодні ПКУ говорить наступне:
«170.2.2. Інвестиційний прибуток розраховується як позитивна різниця між доходом, отриманим платником податку від продажу окремого інвестиційного активу з урахуванням курсової різниці (за наявності), та його вартістю, що визначається із суми документально підтверджених витрат на придбання такого активу з урахуванням норм підпунктів 170.2.4-170.2.6 цього пункту (крім операцій з деривативами).
»
Фактично кожну транзакцію потрібно переводити в грн.

Чого ясно не зробить іноземний брокер, який просто дасть виписку по всім транзакціям.

 

Чи може непрофесіонал інвестувати у фінансові ринки?

9 января 2019, 18:53   + 0 голосов Написать комментарий

Чи може непрофесіонал інвестувати у фінансові ринки?
Куди інвестувати у 2019 році?
Що треба враховувати українцям, обираючи фінансові інструменти на західних біржах?
 

План-графік перевірок 2019 та як перевірити податковий борг

7 января 2019, 19:15   + 25 голосов 3 комментария

Як швидко та безкоштовно перевірити:

— всі підприємства де Ви маєте частку;

— дані держреєстру по ФОП чи ТОВ;

— графік перевірок 2019 по Вашому бізнесу;

— чи є у Вас податковий борг.

Система називається vkursi.pro


Інші корисні відео для ФОП на єдиному податку:
https://www.youtube.com/watch?v=2Z7rg...

 

Як інвестувати з ФОП або магія конвертації гривні в долар

7 января 2019, 19:09   + 0 голосов 1 комментарий

Це відео буде корисним для ФОП, які хочуть інвестувати як фіз особи за кордон. У 2018 з'явилася можливість відправляти можливість відправляти валютні перекази з ГРН. рахунків. Є кілька підводних каменів, сподіваюся відео буде корисним!

Ось детально про ліцензії на сайті Приватбанку, хоча там ніде не сказано про рахунок 2620 https://privatbank.ua/ru/get-e-licens

 

Інвестувати в бізнес в Україні? Кейс стаді

29 декабря 2018, 16:54   + 0 голосов Написать комментарий

Задумувались як інвестувати в бізнес в Україні? Мова йде про мікро інвестиції в розмірі 5-20 тис дол. Ось кейс стаді:

Ми з Софією знайомі з Могилянки, обоє закінчувати економічний факультет. Її талант як кондитера проявився ще під час навчання, а продукція користувалася популярністю під час студентських ярмарок) Однак для мене є очевидним підприємницький талант Софії, отже я повірив у її наміри відкрити та розвивати власну пекарню. І допоміг зробити бізнес план!


Найважче в інвестуванні було переконати дружину, адже будь яка інвестиція в бізнес, тим більше в Україні, це ризик втратити всі гроші. Це вдалося, далі ремонт, обладнання, згаяний час на кредит в Бобробанку і з грудня 2018 року пекарня працює біля метро Театральна в підвалі Київпроекту.

Прошу підтримати підприємництво в Україні, і купити собі чи дітям тортик або пироги, вони смачні та виключно з натуральних інгредієнтів))

Якщо ви задумувалися як інвестувати в бізнес в Україні, то внизу наша партнерська угода, вона можливо стане вам у нагоді. Юристи рознесуть її в пух і прах з точки зору захисту прав інвестора. Але ті ж юристи підтвердять вам, що потрібно письмово про це домовитися на берегу, а потім вже сідати в лодку. І для мікроінвестицій кіпрську компанії ви відкривати не будете, в кращому випадку ТОВ, та й то не завжди!

Договір про партнерство

Софія…, паспорт код яка надалі іменується Підприємницею, з одного боку і

Любомир…, паспорт код який надалі іменується Інвестор, з іншого боку,

які разом іменуються Учасники, а окремо – Учасник,

на підтвердження взаємних обіцянок і домовленостей, перерахованих в даному документі, Учасники, бажаючи юридично закріпити свої домовленості, домовилися про наступне:

Учасники спланували, запускають і мають наміри здійснювати бізнес-проект: відкриття та робота кондитерського цеху та кафе під назвою «March&Co»(далі – «Проект»).

1. Предмет домовленості

Учасники погодилися об’єднати свої зусилля, знання, компетенцію і можливості з метою здійснення Проекту на умовах даного Договору. Підписанням даного Договору Сторони визнають, що їм відомо про компетенцію і можливості один одного, суті і спрямованості Проекту, його цілі і будь-які істотні особливості.

2. Загальні положення

Даний Договір підсумовує та містить всі домовленості між Сторонами.

Для забезпечення найбільш швидкого та ефективного досягнення спільних цілей Сторони зобов’язуються обмінюватися інформацією, що є в їхньому розпорядженні, стосовно їх спільних інтересів, а також проводити спільні консультації в разі необхідності.

У разі перевищення Проектом річного обороту гривень Учасники можуть спільно прийняти рішення і зареєструвати Товариство з обмеженою відповідальністю в м.Київ, та підписати корпоративний договір співзасновників та розділити частки на основі положень цього договору.

3. Права та обов’язки Підприємниці

Права:

 • Одноосібно приймати будь-які рішення щодо діяльності проекту, окрім тих випадків де потрібна згода Інвестора за цим договором
 • Представляти проект перед третіми особами та підписувати документи від імені Проекту
 • Отримувати фіксовану щомісячну винагороду від діяльності проекту у розмірі гривень
 • Ініціювати виплати дивідендів у відповідності до часток власності та/або реінвестиції прибутку в операційну діяльність бізнесу

Обов’язки:

 • До 31.12.2018 зареєструвати ФОП для ведення господарської діяльності.
 • Щомісячно до 10 числа надавати Інвестору повний управлінський фінансовий звіт Проекту підготовлений методом грошових потоків («кеш флоу»)
 • Розкривати всі транзакції із пов’язаними сторонами (родичі) та надавати по ним обгрунтування
 • Використовувати кошти Проекту для інвестиційної діяльності (ремонт приміщень та купівля обладнання) та операційної бізнес діяльності
 • Передати у власність Проекту всю* інтелектуальну власність потрібну для його життєздатності з моменту підписання цього договору. У разі відкриття ТОВ оформити у власність ТОВ всю* інтелектуальну власність Проекту.

Проте, права на бренд «» належать і залишаються за Підприємницею у разі її виходу з Проекту. У разі продажу Проекту третім особам буде проведено ребрендинг на нову назву та логотип.

4. Права та обов’язки Інвестора

Права:

 • Затверджувати/відхиляти наступні рішення щодо діяльності проекту:
 • залучення нових інвесторів, отримання/видачу кредитів Проектом на суму понад 5 тисяч доларів США,
 • продаж активів на оціночною вартістю понад 1000 доларів США,
 • збільшення фіксованої щомісячної винагороди Підприємця.

Обов'язки:

 • Внести у проект суму початкову інвестицію не менше доларів СЩА власних коштів (вносяться у гривневому еквіваленті по курсу НБУ на дату внесення)
 • Отримати кредитні кошти в банку або виступити поручителем для Підприємця на суму не менше доларів США (у еквіваленті по курсу НБУ на дату отримання кредиту)
 • В рамках 3 годин на квартал допомагати Підприємниці з фінансово-юридичними питаннями операційної діяльності, підготовки управлінської звітності та залучення підрядників (бухгалтери, фінансисти, юристи).

5. Розподіл часток власності та прав на отримання дивідендів

За участь в Проекті Підприємниця на дату підписання даного Договору отримує % прав на володіння і управління Проектом, що також означає % корпоративних прав на ТОВ, створене в рамках розвитку Проекту, з правом голосу і правом бути обраним на керівну посаду такої юридичної особи.

За участь в Проекті Інвестор на дату підписання даного Договору отримує % прав на володіння і управління Проектом, що також означає % корпоративних прав на ТОВ, створене в рамках розвитку Проекту, з правом голосу.

% прав на Проект зарезервовано для інших цінних працівників та учасників Проекту. Підприємниця виділяє їх повністю або частково у будь-який момент на власний розсуд. Також Підприємниця може прийняти рішення про виділення цієї частки собі, але тільки за умови і після того як початкову інвестицію власних коштів Інвестора було повернути у формі дивідендів.

Вищевказані частки є пропорційно розмивними, якщо Сторони безумовно не домовилися про інше до початку відповідного розмиття часткою, незалежно від причин такого розмиття (залучення до Проекту інвестора, відчуження частки в Проекті або її частини на користь третіх осіб і т.д. ). Таке право на участь у Проекті реалізується Сторонами незалежно від вартості акцій юридичної особи, створеного в рамках Проекту.

Підприємниця має безвідомне право (опціон) повністю або частково викупити у Інвестора до % прав на Проект. Якщо частковий викуп, то частка має бути не менше % прав на проект. У такому випадку загальна вартість Проекту оцінюється як загальний оборот (продажі) за 9 останніх повних календарних місяців. Опціон починає діяти лише після того, як початкову інвестицію повністю повернуто Інвестору у формі дивідендів.

Право на отримання акцій / корпоративних прав створеного в рамках Проекту ТОВ виникає негайно з моменту створення такого ТОВ.

6. Строк дії договору


Цей договір набуває чинності з моменту його підписання Сторонами та нотаріального завірення і укладений на невизначений строк.

7. Порядок зміни і розірвання договору

​​​​Зміна, доповнення і розірвання цього договору допускаються за взаємною згодою Сторін. Тільки у випадках, установлених законодавством України цей договір може бути припинено або розірвано в іншому порядку.

3міни і доповнення договору оформлюються окремою письмовою угодою, якщо така зміна або доповнення здійснюється за взаємною згодою Сторін.

8. Порядок вирішення спорів

Всі спори та розбіжності, незалежно від підстав їх виникнення, які виникли або можуть виникнути між Сторонами за цим договором, в тому числі пов’язані з його укладенням, виконанням, зміною, розірванням або визнанням недійсним (повністю або частково) вирішуються за участю медіатора Українського центру медіації (УЦМ) при Києво-Могилянській Бізнес Школі.

Якщо спір не вирішено за допомогою медіатора, то справа передається на розгляд до третейського суду при Торгово-промисловій палаті України відповідно до його регламенту. Рішення третейського суду є остаточним і обов’язковим для Сторін цього договору. Підписанням цього договору Сторони підтверджують, що вони згодні з правилами розгляду спорів зазначеним третейським судом.

9. Прикінцеві положення

Сторони підтверджують, що цей договір містить усі істотні умови, передбачені для договорів цього виду, і жодна зі Сторін не посилатиметься в майбутньому на недосягнення згоди за істотними умовами договору як на підставу вважати його неукладеним або недійсним.

Сторони підтверджують, що в разі якщо будь-яка умова цього договору стане або буде визнана недійсною у зв’язку з невідповідністю закону, то така умова не братиметься до уваги або ж Сторонами будуть вжиті заходи щодо зміни договору тією мірою, щоб зробити договір дійсним і зберегти в повному обсязі наміри Сторін.

Після підписання цього договору усі попередні переговори щодо нього, переписка, попередні договори і протоколи про наміри з питань, які так чи інакше стосуються цього договору, втрачають юридичну силу.

Усі правовідносини, що виникають у зв’язку з виконанням цього договору і не врегульовані ним, регламентуються нормами чинного законодавства України.

Кожна зі Сторін однаково розуміє значення, умови правочину, його правові наслідки та є ознайомленою з його змістом, про що свідчать підписи, здійснені ними у присутності нотаріуса.

Цей договір складено у трьох примірниках, які мають однакову юридичну силу, один з яких призначено для зберігання у справах нотаріуса, а решта – по одному для кожної Сторони.

Реквізити і підписи Сторін

Підприємниця Інвестор
адреса: адреса:
паспорт серія: паспорт серія:
паспорт виданий: паспорт виданий:
ідентифікаційний номер: ідентифікаційний номер:
Телефон та email: Телефон та email:
_______________ _______________
(Підпис) (Підпис)

Дата і місце:

P.S в Україні багато талановитих підприємців, яким ви можете своїма грошима допомогти стартувати чи розширити бізнес. У грудні 2018 року ми присвятили цілий Kyiv Invest Meetup 3 темі «Як інвестувати в бізнес в Україні», можлив через рік повторимо.

Як інвестувати в бізнес в Україні розумно, щоб не втратити останні гроші???

Це власне одна з цілей соціального проекту Сімейний Бюджет – освіта для інвесторів початківців))

 

Про Електронний кабінет водія

27 декабря 2018, 18:15   + 0 голосов Написать комментарий

Вчора почув, а сьогодні спробував та додав у власний перелік «Це має бути у кожного» новий державний електронний сервіс «Електронний кабінет водія». https://e-driver.hsc.gov.ua Що це дає з точку зору фінансів? Економія часу на ДАІпитання, керування ризиками особливо при купівлі бу авто. Почати його використовувати дуже легко: — Зробити собі ЕЦП (електронно цифровий підпис). Я це роблю 1 раз на рік у ПриватБанк24 — Підтягнути файл з ЕЦП та ввести пароль при вході до кабінету — Усе! Дивись у власному електроному кабінеті на свої тачки, водійські права, штрафи та хроніку відвідувань сервісних центрів МВС. Також можна забронювати місце в черзі сервісного центру, перевірити любу тачку (аварії, історія власників, регистрація) по VIN коду, але тільки ты, що з датою реєстрації після 2013 (простий запрос- безкоштовно, розирений- 50грн), замовити індивідуальні номерні знаки, Як на мене, то це круто – економити час, отримувати потрібну інформацію миттєво, мати історію штрафів та інших дій, звести контакти з представниками влади (та корупції) до мінімуму! Так що Покращення +1 )) https://www.facebook.com/themiserknig...
 

Надежный брокер на фондовом рынке на 20 лет. Investor protection

27 декабря 2018, 18:09   + 15 голосов Написать комментарий

надійний брокер на фондовому ринку

Мысль отправлять 10-50 тыс. долларов на счет иностранного брокера каждый год и инвестировать их на 15-25 лет пугает украинских инвесторов.

Я собрал ЧАВО и решил поискать ответы смотря на двух лидеров рынка: Interactive Brokers и Exante.

Важные вопросы которые звучат:

 • кто и как регулирует брокеров?
 • как застрахованы мои деньги на счету у брокера?
 • каким образом можно вывести деньги назад в Украину? Нужно ли при возврате менять 50% валюты на гривну?
Но начнем мы пожалуй с наиболее важного вопроса: «Если брокер исчезнет, то останусь ли я собственником ETFs, акций и облигаций которые я купил?». Все таки люди выводят деньги чтобы инвестировать в ценные бумаги, а не держать деньги на счету у брокера.

Interactive Brokers

Оказалось что существует термин «keeping assets in street name». Сложновато, но в общем то после чтения нескольких статей я принял что «ценные бумаги записаны на брокера, но принадлежать клиенту». (Having securities held electronically in street name does not diminish the real and beneficial owner’s rights).

Чтобы успокоиться я зашел на сайт SEC, и действительно так указан этот метод хранения, а также гарантии которые есть у инвесторов за счет американской системы страхования SIPC (Securities Investor Protection Corporation). Как я ее себе представил, это как типа фонд гарантирования вкладов у нас. Также SEC требует еженедельной сверки денег и ценных бумаг «reserve computation», чтобы убедиться что активы клиентов и брокера разделены.

Повестки о собраниях акционеров вам не приходят, если это например Apple. Но акции принадлежат вам, и соответственно дивиденды проходя через брокера платятся вам.

Кто и как регулирует брокеров?

Interactive Brokers

Очередное открытие для меня – FINRA. Точнее о них я слышал, но оказалось что это негосударственная организация, у которой есть мандат Конгресса США для защиты частных инвесторов в их отношениях с брокерами (making sure the broker-dealer industry operates fairly and honestly). Активный мониторинг осуществляет она, но понятное дело есть всевидящий SEC (Securities and Exchange commission), у которого все брокеры зарегистрированы и который создал правила их работы.

Поскольку счета украинцев открывает Interactive Brokers UK, то я на всякий случай зашел на сайт британского регулятора FSA и нашел там лицензию 208159.

Отношения между US и UK сложно передаются переводу)) Пункт из контракта украинского инвестора:

 1. IB UK and IB LLC are parties to an Execution and Clearing Agreement pursuant to which IB LLC performs certain services with respect to IB UK Customers, IB UK Accounts and IB UK Transactions («Execution and Clearing Agreement»). The Execution and Clearing Agreement permits IB LLC to satisfy its obligations thereunder by using the services of other affiliates of IB UK («IB UK Affiliates») or unaffiliated third parties. By executing an IB UK Customer Agreement, an IB UK Customer enters into a contractual relationship with IB UK and, for the limited purposes stated therein, with IB LLC. The relationships between IB UK Customers and IB UK and between IB UK Customers and IB LLC are not altered by the Execution and Clearing Agreement.

EXANTE

FCA – лицензия № 620980 (EEA Authorised). То есть получив лицензию в другой европейской стране EXANTE может предлагать некоторые услуги в UK. Также у компании есть лицензии от регуляторов 2 стран (Мальта – MFSA, Кипр – CySEC).

Государственный регулятор MFSA (Мальта) полностью контролирует все сделки.

Как застрахованы мои деньги на счету у брокера?

Interactive Brokers

Каждый счет застрахован в американском SIPC на 500 тыс дол., из которых 250 на кеш. Меня в этом плане порадовал ответ сотрудника IB “if IB LLC/USA was to go bankrupt, the Ukrainian clients are protected by SIPC. If you have clients who have more than USD 250k in cash with us, they can sign up for free for the Insured Bank Deposit Sweep Programfor additional $2,500,000 in cash protection”.

Кроме того на сайте IB указано о дополнительной страховкеLoyd’s of London на общую сумму 150 млн. дол. для всех счетов.

EXANTE

Клиентские средства размещаются на сегрегированныхбанковских счетах, и не могут быть использованы для нужд компании. Также средства клиентов с регистрацией на Кипре застрахованы на сумму до20 000евро.

Каким образом можно вывести деньги назад в Украину? Нужно ли при возврате менять 50% валюты на гривну?

У клиента iPlan был опыт с IB, нужно в меню Funding выбрать пункт Withdraw и указать куда отправлять. Нужно понимать что брокер отправит деньги только на счет владельца, и не будет платить за обучение дочки в США или покупать недвижимость в Испании.

Законодательного требования менять валюту на гривну для счетов физ лиц нет))

У меня был опыт с EXANTE, я подал заявку и получил деньги на счет Привата в течении 3 дней. Единственный нюанс – деньги можно получить назад в евро, пришлось сделать конвертацию.

Прочее

Interactive Brokers

У компании уникальная структура собственности, когда часть бизнеса публична (18%), а остальными 82% владеют менеджмент и сотрудники. Вы можете найти IBKR на NASDAQ, и соответственно в открытом доступе есть публичная финансовая отчетность.

На сайте компании написано, что они прибыльны уже более 20 лет подряд, а также что кредитный рейтинг компании BBB+ by Standard & Poor’s.

Exante

Компания сообщила, что регулярно проходит аудит одной из крупнейших компаний Большой четверки.

Команда состоит из 300 специалистов, работающих по всему миру, в Украине, Великобритании, Латвии, Казахстане, России. Головные офисы расположились на Мальте и Кипре, поскольку эти страны объединяют гибкую налоговую систему со строгой и прозрачной европейской структурой финансового регулирования.

Кому лінь читати, то ось відео))

 
Страницы: 7891011