FinAgentos

Записи

17 июля 2018, 17:26

Украинская строительная компания

# Відгук ЖК Грюнвальд 7 черга

Всі привіт. 3 роки тому інвестували в 7 чергу будівництва ЖК Грюнвальд. На сьогодні вже майже рік як живемо в своїй квартирі. На момент інвестування купували чи по найнижчій ціні в Києві якщо не враховувати об\'єкти інших забудовників, які будуються самовільно без документів. Інвестуючи відпочатку знали що можливі затримки і в нашому випадку затрика з допуском до ремонтів склала маже пів року. Друзі купували квартиру теж в ЖК Грюнвальд але в 5 черзі, затримка теж приблизно склала пів року. Із особливостей хотілось бі відмітити технологію будівництва так як хвилювались про теплові характеристики та шумоізоялцію. Як потім вияснилось в нашому будинку обидві властивості на високому рівні. Ми не виконували ні шумоізоляції ні додаткового утеплення. Взимку до 10 градусів морозу навіть можливо виключати опалення при умові якщо замінити вікна і зробити якісно відкоси. На той час коли інвестували в відгуха читали що забудовник економить на оздобленні та не квапиться закінчувати друбні справи. Але назараз ми зрозуміли, що ліфти забудовник встановлює далеко не бюджетні, висота стелі чітко 270см, місця загального користування мають комфортну ширину і це дуже добре в порівнянні з іншими об\'єктами економ сегменту якщо брати до уваги цінове позиціонування. З усього, що можливо сказати поганого конкретно про ЖК Грюнвальд, так це те що забудовник явно не квапиться зі зведенням паркінгу зсилаючись на те, що на нього малий попит та не стача фінансування на його зведення, а запозичити кошти від продажу своїх інших житлових комплексів він відмовляється. Таким чином сумнівів про закінчення паркінгу нема, але те, що він зводиться так повільно це звичайно ставить свій відбиток на репутації забудовника. Буду радий, якщо комусь мій відгук став корисним. Купувати чи ні у даного забудовника житло, вирішувати саме вам.

Главная/

Василий