► Читайте телеграм-канал «Мінфіну»: головні фінансові новини

За офіційними даними, станом на ранок 23 червня споживання електроенергії було на 3,5% вищим, ніж у той самий час попередньої доби. Вечірній максимум 22 червня перевищив показник попереднього робочого дня на 5,3%. Це може привести до групових примусових відключень споживачів для зниження загального навантаження

Причини — активне використання кондиціонерів і традиційне зростання споживання на початку тижня.

Енергетики просять: якщо є можливість — вмикайте потужні прилади тільки вдень, з 10:00 до 17:00, коли сонячні електростанції працюють найефективніше.

Паралельно тривають аварійно-відновлювальні роботи після обстрілів: знеструмлення зафіксовані у Запорізькій, Дніпропетровській, Сумській, Харківській та Чернігівській областях.

Через зливи та шквальний вітер без електрики залишилися понад 160 населених пунктів у Сумській, Київській, Полтавській та Івано-Франківській областях. Ремонтні бригади вже працюють там, де дозволяє безпекова ситуація.

Читайте також: «Укренерго» на межі дефолту перед ЄБРР — член енергетичного комітету ВР

673="111″ data-gtm-vis-has-fired1698882673="1″ data-gtm-vis-recent-on-screen1698882673="111″ data-gtm-vis-total-visible-time1698882673="100″ itemprop="articleBody" >