Читайте сторінку«Мінфіну» у фейсбуці: головні фінансові новини

За його словами, Париж в жодному разі не розглядає це як форму відплати чи відшкодування за надану допомогу, на відміну від США.

«Ви повинні знати, що я разом з моїм колегою, міністром оборони України, обговорюємо це питання для наших власних потреб. Наша оборонна промисловість потребуватиме низки ключових сировинних матеріалів для систем озброєнь не лише наступного року, але й на наступні 30−40 років, і нам потрібно їх диверсифікувати», — заявив Лекорню.

За словами міністра, про переговори щодо рідкісноземельної сировини його попросив президент Макрон, тож вони тривають з жовтня минулого року.

«Не на європейському рівні. На французькому рівні», — уточнив Лекорню.

Нагадаємо

«Мінфін» писав, що Кабінет міністрів ухвалив рішення про підписання угоди щодо створення Інвестиційного фонду відбудови між Україною та США, який наповнюватиметься спільно і зокрема коштами з реалізації українських корисних копалин.

Угода може бути підписана в п’ятницю, 28 лютого, під час візиту президента України Володимира Зеленського до США.

🕵️ Ми створили невелике опитування, щоб дізнатися більше про наших читачів.

💛💙 Ваші відповіді допоможуть нам стати кращими, приділяти більше уваги темам, які вам цікаві.

🤗 Будемо вдячні, якщо ви знайдете хвилинку, щоб відповісти на наші запитання.