►Читайте «Мінфін» в Instagram: головні новини про інвестиції та фінанси
Прокурори клопотали про продовження утримання Коломойського у СІЗО на час проведення досудового розслідування.
Адвокати Коломойського наполягали на зміні запобіжного заходу з варти на домашній арешт у селі Микільське-на-Дніпрі Дніпропетровської області, зокрема через незадовільний стан здоров'я бізнесмена.
Суд також відмовив у проханні щодо передачі Коломойського на поруки.
Варто зазначити, що суд зменшив Коломойському заставу на попередньому засіданні 21 грудня 2023 року із 3,89 млрд грн до 2,65 млрд грн.
Читайте також: Коломойський передав управління корпоративними правами 1+1 media колективу групи
Що цьому передувало
2 вересня СБУ, БЕП та Офіс генпрокурора вручили Коломойському підозру за статтями 190 та 209 Кримінального кодексу: шахрайство та легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом. Згодом Коломойський отримав ще 2 підозри: про виведення з Приватбанку загалом 15 млрд грн.
15 вересня Шевченківський районний суд переобрав запобіжний захід олігарху Ігорю Коломойському, який отримав нову підозру за трьома статтями — у справі про заволодіння 5,8 млрд гривень. Суддя змінив запобіжний захід у частині застави, встановивши її розмір 3 млрд 891 млн гривень.
7 вересня Коломойський отримав підозру в заволодінні 9,2 мільярда гривень Приватбанку.
Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура після оголошення підозри Ігорю Коломойському вжили заходи щодо арешту його активів.