►Читайте «Мінфін» у Instagram: головні новини про інвестиції та фінанси
Морські поставки
«Середні чотиритижневі морські поставки, які згладжують частину волатильності тижневих показників, знову зросли за період до 12 травня, як і за чотири з останніх п'яти тижнів.
Поставки зросли на 10% з першого тижня квітня і досягли нового максимуму за період, відколи агентство Bloomberg почало детально відстежувати їх на початку 2022 року. Оскільки майже вся російська нафта йде до Китаю та Індії, обсяги поставок в Азію також майже досягли нового піку", — пише агентство.
Так, за період до 12 травня імпорт російської нафти досяг 3,72 млн барелів на день, що стало максимальним показником від початку 2022 року.
Читайте: G7 узгодила стелі цін на нафтопродукти з РФ на рівні $100 та $45
За останній тиждень до 12 травня в морі перебувало 3,76 млн барелів російської нафти на день. Загалом за останній тиждень на 34 танкери було завантажено 26,3 млн барелів, що на 3% більше за результати минулого тижня.
Російські вантажі знову перевантажуються з невеликих суден, що використовуються в її портах, на найбільші танкери в Атлантичному океані для подальшого транспортування в Азію.
Конференція «Invest Talk Summit» Дізнайтеся, як заробити на інвестиціях у 2023−2024 роках! Подробиці на сайті.
Промокод знижку 10%: minfin10.
🕵️ Ми створили невелике опитування, щоб дізнатися більше про наших читачів.
💛💙 Ваші відповіді допоможуть нам стати кращими, приділяти більше уваги темам, які вам цікаві.
🤗 Будемо вдячні, якщо ви знайдете хвилинку, щоб відповісти на наші запитання.