►Підписуйтесь на сторінку «Мінфіна» у фейсбуці: головні фінансові новини
Масовий результат великого капіталу
Масовий вихід великого капіталу з продуктів, орієнтованих на криптосферу, відновився після публікації даних із інфляції США.
Індекс споживчих цін у країні досяг 8,6% — це максимальне значення з 1981 року. Ринок чекає на жорсткіші заходи з боку Федеральної резервної системи. За оцінками деяких аналітиків, до жовтня 2022 року на нас чекає щонайменше три підвищення облікової ставки на 0,5%.
У період з 6 по 10 червня інституціонали з Північної та Південної Америки вивели з криптофондів $98 млн. Їхні європейські колеги забрали понад $2 млн з таких активів.
Читайте також: Курс біткоїну обвалився до $21 тисячі
Відтік коштів спостерігається протягом останніх кількох місяців. За цей час з біткоїн та ефіріум-продуктів інвестори забрали $91,1 млн і $72,3 млн відповідно.
Проте в річному вираженні приплив інституційного капіталу в біткоїн все ще перевищує його відтік. З січня у BTC-фонди фінансові компанії вклали $450,8 млн.
Загальний обсяг цифрових активів, які перебувають під управлінням криптофондів, з листопада 2021 року скоротився з $23 млрд до $8,7 млрд на минулому тижні.
Читайте також: Акції криптовалютних компаній впали слідом за падінням біткоїну
Нагадаємо
Раніше Мінфін писав, що вранці 15 червня курс біткоїну впав до $20,7 тис. вперше з 16 грудня 2020 року. Станом на 10:50 перша криптовалюта торгується на рівні $21,084 тис.