Не так, як в Сальвадорі
«Це законопроєкт про цифрові активи, і він відрізняється від ініціативи Сальвадора, оскільки вони приймають біткоїн в якості законної валюти, а в Парагваї буде неможливо зробити щось подібне», — підкреслив співрозмовник агентства.
За його словами, влада має намір залучити до розробки нормативної бази регулюючі органи і банки.
Рехау додав, що Парагвай хоче бути «дружньою до криптовалюти країною».
КУРС КРИПТОВАЛЮТ
Передісторія
Раніше конгресмен анонсував законопроєкт, що стосується біткоїна. За його словами, документ представлять в парламенті 14 липня.
Професор Університету Джонса Хопкінса Стів Ханке, який попередив про крах економіки Сальвадора після легалізації цифрового золота, назвав ідею про регулювання «відмінною».
It looks like the backlash to El Salvador 's #Bitcoin legal tender (actually, FORCED tender) law has scared some sense into Paraguayan Congressman @carlitosrejala. He now admits that he's not trying to make bitcoin legal tender. Good idea. https://t.co/t4eKL7CKZ3
— Steve Hanke (@steve_hanke) June 27, 2021
Раніше парламент Сальвадора ухвалив законопроєкт про визнання біткоїна законним засобом розрахунків.
25 червня глава держави Найіб Букела представив криптовалютний гаманець Chivo. Після реєстрації в додатку кожен дорослий житель Сальвадора отримає $30 в біткоїнах.
Американський оператор криптовалютних банкоматів Athena Bitcoin вже заявив про плани розгорнути 1500 пристроїв на території країни.