Другу сходинку посів monobank | Universal Bank. На третьому місці у цій номінації — ПУМБ. До п’ятірки банків, які пропонують найкращий Private banking, також потрапили Ощадбанк і Альфа-Банк.
Що пропонує переможець
Перемогу у номінації здобув Приватбанк з програмою Visa Signature для IT-фахівців. Програма включає такі сервіси:
- безкоштовний випуск та обслуговування преміальної картки;
- зняття власних коштів в межах України до 100 тис грн на місяць — безкоштовно;
- кешбек 5% всі види транспорту, зокрема й таксі;
- LoungeKey — 10 на рік безкоштовно;
- страхування на $750 тис. на 5 членів сім'ї.
«Приватбанк бере участь у FinAwards з самого початку заснування премії і завжди перемагає у багатьох номінаціях. Це свідчить про те, що заслуги Приватбанку помічає експертне середовище, а самі клієнти дійсно задоволені нашими продуктами і сервісом. У цій номінації ми були представлені карткою IT Signature. Це дуже вдалий проєкт для клієнтів, які працюють у сфері ІТ. Протягом 4 місяців ми залучили на обслуговування понад 16 тис. ІТ-спеціалістів. Вважаємо це великим успіхом, особливо враховуючи непростий період карантинів і підвищену вимогливість клієнтів з ІТ-сектору», — поділився із «Мінфіном» керівник дирекції роздрібного бізнесу Приватбанку Дмитро Мусієнко після церемонії нагородження.
За його словами, щоб утримувати лідерство у сегменті преміум, довелося багато чого змінити. Зокрема, власникам карт IT Signature Приватбанк раніше пропонував багато сервісів, які максимально пов’язані з подорожами.
«Але оскільки подорожі з початком пандемії стали обмежені, довелося це враховувати. Відповідно, ми змінили тарифи, продукти та обсяги, які клієнти мають витрачати з преміум-картками. Була проведена велика робота. Як результат — частка Приватбанку на ринку преміум-карт — близько 30%. Тобто ми були і залишаємося першим банком для клієнтів преміум-сегменту», — підкреслив Дмитро Мусієнко.
Які вимоги до номінантів
У номінації брали участь комплексні пропозиції банків для заможних клієнтів із рівнем доходу істотно вище середнього.
Такі програми передбачають видачу преміальних карток, а також індивідуальне обслуговування та наявність привілеїв Life Style підтримки. Наприклад, консьєрж-сервіс, послуги в аеропортах, дисконтні програми тощо.
Хто ввійшов до журі
Переможців обирали за допомогою голосування на сайті премії, незалежної експертизи і голосування журі конкурсу.
В експертне журі увійшли генеральний директор Національної асоціації страховиків України Денис Ястреб, заступник директора з питань торгівлі цінними паперами Dragon Capital Сергій Фурса, президент Українського товариства фінансових аналітиків Юрій Прозоров, виконавчий директор асоціації НАБУ Олена Коробкова, президент Української асоціації платіжних систем (UAPS) Антоніна Мурашко, президент асоціації ВАФК Алла Сав’юк, фінансовий директор рейтингового агентства IBI-Rating Олександр Калашніков та ін.
Про FinAwards
FinAwards — це щорічна премія, яка відзначає топ-менеджерів банків, мікрофінансових і страхових компаній за впровадження кращих продуктів, технологій і сервісів. Цього року участь у конкурсі взяли 29 банків, 31 мікрофінансова компанія та 15 страхових компаній.
Переможців визначено у 21-й номінації та вручено 4 спеціальні премії.
Засновники премії: сайти Minfin.com.ua і Finance.ua.
Організатор: компанія BankOnline
Генеральний партнер: компанія CCLoan
IT партнер: EasyPay
Медіа-партнери: PaySpaceMagazine, ФУЕТЕ, Ukrainian Fintech Hub, 33й канал