Як повідомляють аналітики LBLV, ф'ючерси на нафту марки Брент з виконанням в червні, які торгуються на біржі ІCE Futures, подорожчали на 0,64% — до 62,55 долара за барель. Травневі ф'ючерси на WTI піднялися в ціні на 0,77% — до 59,10 долара за барель.
Аналітики вважають, що вчорашнє падіння було передбачуваним, так як рішення ОПЕК+ поступово відмовлятись від скорочення видобутку було очікуваним. Ринок коригується після сильного відхилення в іншу сторону. Незважаючи на падіння долара, звіт ринку праці США по зайнятості вказує на швидке відновлення американської економіки.
Країни-нафтовидобувачі, які входять в ОПЕК+, минулого тижня домовились у травні і червні підняти видобуток на 350 тисяч бар. на добу, а у липні — на 440 тисяч бар. на добу. За цей період Саудівська Аравія зможе повернути на ринок ті обсяги нафти, видобуток яких вона добровільно припинила.
При цьому було відзначено, що при необхідності обсяги нафтовидобутку можуть бути знижені. Ринок сприйняв такі новини як оптимізм щодо швидкого відновлення американської економіки.
Індекс ICE, який показує динаміку долара щодо шести основних валют, вчора знизився на 0,49% і залишився майже незмінним сьогодні.
Ринок нафти залишається під впливом факторів попиту і пропозиції одночасно, що може обмежити зростання котирувань, зазначає LBLV. Зростання кількості хворих на коронавірус у Європі і Індії змушує трейдерів бути обережними, а введення нових карантинних обмежень може знизити попит.
Віктор Соколов, фінансовий аналітик LBLV.com