Що кажуть в Barclays
Перша криптовалюта може виявитися «безкрилим птахом», якщо процентні ставки зростуть, додав він.
Хоббс підкреслив, що його компанія не зацікавлена інвестувати в біткоїни, незважаючи на рекордне ралі. Головною причиною він назвав волатильність.
«Він у кілька разів більше волатильний, ніж наш самий ризикований клас активів, яким є акції ринків, що розвиваються», — зазначив він.
Читайте також: Як легалізація біткоїна вплине на українські банки
Інвестиційний директор зазначив два головні критерії, якими повинен володіти актив, щоб потрапити до інструментарію Barclays Wealth & Investments:
- мати позитивну очікувану прибутковість;
- бути привабливим для диверсифікації.
«Можливо, з часом біткоїн задовольнить і те, і інше. Але на даний момент про це складно говорити. Ми чекаємо осторонь і спостерігаємо за іншими», — сказав Хоббс.
Він висловив стурбованість ентузіазмом навколо біткоїна. «Це виглядає як релігія — все більш сектантськи», — каже Хоббс.
Читайте також: Чому падає «биток» і що буде далі
Раніше головний стратег Barclays Джеральд Мозер заявив, що біткоїн непридатний для інституціональних інвесторів через волатильність.
Нагадаємо
22 лютого криптовалюта подешевшала до $47,4 тис., що стало найнижчим показником протягом тижня. Біткоїн втратив майже 17% своєї вартості, а це близько $160 млрд від загальної ринкової капіталізації.
Вартість біткоїна ввечері в неділю, 21 лютого, оновила свій рекорд — $58 332.
Раніше «Мінфін» писав, що глава Мінфіну США Джанет Єллен назвала біткоїн спекулятивним активом.