Що відбувається
Уряд США має намір створити всі можливості для торгівлі на біржі цим токеном.
Читайте також: Чи перетвориться біткоїн на резервну валюту
«Інвестори проявляють інтерес до трансакцій у біткоїн-ETP. Якщо ми не забезпечимо сприятливі умови торгівлі цим криптоактивом, вони почнуть шукати інші, менш прийнятні можливості для своєї діяльності», — заявила Пірс.
Вона висловила сумніви щодо того, наскільки біткоїн дійсно становить загрозу як платіжний засіб, улюблений терористами. До того ж Пірс вважає, що на даний момент не існує способу повністю виключити першу криптовалюту з обігу.
Читайте також: Чому крипта має високу прибутковість і що з нею буде далі
Раніше повідомлялося
- Ще в жовтні 2019 року Швейцарська фондова біржа оголосила про лістинг ETP, який на 90% повторює блокчейн-структуру біткоїна і на 10% складається з найбільшого за капіталізацією альткоїна. Звідси і з'явився термін «альткоїн» — від скорочення двох слів «біткоїн» та «альтернативний».
- Новий міністр фінансів США Джанет Йеллен неодноразово обіцяла уважно стежити за криптовалютним ринком, щоб якомога ефективніше скоротити використання цифрових активів у злочинних цілях.
- Європейський центральний банк (ЄЦБ) розглядає можливість встановлення ліміту на споживчі рахунки в криптовалюті в розмірі 3 тис. євро. Наприкінці минулого року профільний комітет Європарламенту запропонував розробити план створення централізованої цифрової валюти. Однак чиновники з ЄЦБ висловили побоювання, що з появою цифрового євро багато власників рахунків спробують перевести всю свою готівку з комерційних банків на рахунок у центральному банку, що може призвести до банкрутства приватних фінустанов.