Як повідомляється у релізі агентства, обсяг високоліквідних активів Форвард Банку підтримується на достатньому рівні та більш ніж у півтора рази перевищує зобов’язання на вимогу. За рахунок значного нарощення статутного капіталу у 2018 році банк має певний профіцит ліквідності – станом на початок липня 2020 року тимчасово вільні кошти у сумі майже 170 млн грн інвестовано в гривневі ОВДП.
Завдяки додатковим внескам акціонера та прибутковій діяльності банку у минулому році, капіталізація установи підтримується на достатньому рівні та відповідає вимогам законодавства. Станом на початок липня 2020 року регулятивний капітал на 100% представлено основним капіталом. Додатково регулятивний капітал захищений наявною у власності нерухомістю.
У першому півріччі поточного року банк провів очищення балансу від проблемних активів, наразі поточна частка проблемного портфеля становить менше 10%. Якість активів підтримується достатнім рівнем покриття простроченої заборгованості сформованими резервами, диверсифікацією кредитного портфеля, а також відсутністю валютної складової в кредитному портфелі.
Рівень покриття активних операцій власним капіталом є прийнятним.
Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від Форвард Банку, у тому числі: фінансова звітність за 2017-2019 рр. та І півріччя 2020 року, планові показники діяльності, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.