Ця цифра, не включає фінансову підтримку, що надається урядами країн для компенсації скорочення робочих місць під час пандемії.
Доповідь організації
Тільки в другому кварталі переглянута оцінка глобальної втрати робочого часу склала 17,3%, що еквівалентно 495 мільйонам робочих місць з повною зайнятістю, проти попередньої оцінки в 14% або 400 мільйонів робочих місць", — йдеться в доповіді.
Читайте також: Як карантин вплинув на гаманці українців (інфографіка)
Хто постраждав більше
Від пандемії більше постраждали люди в країнах з економіками, що розвиваються.
«Скорочення робочих місць як і раніше порушує роботу ринків праці в усьому світі. Працівники в країнах, що розвиваються, і країнах з ринковою економікою, особливо ті, хто займається неформальною зайнятістю, постраждали в набагато більшому ступені, ніж в минулі кризи», — відзначають в організації.
Читайте також: 73% читачів «Мінфіну» змінять ставлення до грошей після локдауна
У МОП заявляють, що скорочення кількості зайнятих, як правило, більше торкнулося жінок, ніж чоловіків.
«Крім того, переглянуті прогнози на четвертий квартал передбачають більш похмурі перспективи, ніж передбачалося раніше», — говориться в доповіді.
Читайте також: Випити і закусити. Що українці купують онлайн на карантині
Раніше повідомлялося
- З початку карантину (з 12 березня по 31 серпня) статус безробітного отримали 444,4 тисячі українців. Загалом на 31 серпня кількість безробітних становила 477,7 тисяч громадян — це на 73% більше, ніж станом на цю ж дату минулого року. Допомогу по безробіттю отримували 400 тисяч чоловік.
-
До 3,1 млн українців або 17% від робочої сили на піку карантину перебували в стані прихованого безробіття — зайнятість цих людей була зменшена або їх відправили в неоплачувану відпустку.
-
Національний банк очікує, що рівень безробіття в 2020 році досягне 10%, а не 9,5%, які НБУ прогнозував у квітні.
-
З початку року всього працевлаштовано понад 409 тисяч громадян, в тому числі за період карантину (з 12 березня по 28 серпня) — 260 тисяч.
Стежте за цікавими та ексклюзивними матеріалами про вплив пандемії на економіку в телеграм-каналі «Економіка та коронавірус».