«У мережі масово почали з'являтися повідомлення про блокування мережі ювелірних магазинів b2b jewelry. Магазини працюють в звичайному режимі, в цьому ви можете переконатися, відвідавши будь-який салон в своєму місті.… Оскільки інформація, яка розлетілася в інтернеті, не відповідає дійсності, наші юристи вже готують позови про спростування і компенсацію моральної шкоди», — повідомив Гонта.

Читайте також: Українці «подарували» організаторам фінансових пірамід понад $1 млрд

Передісторія

27 серпня Служба безпеки України заблокувала діяльність фінансової піраміди B2B jewelry, вкладниками якої стали понад 600 тисяч громадян, а обсяг привласнених коштів становить близько $ 250 мільйонів.

27 серпня в рамках кримінального провадження правоохоронці провели 48 обшуків в Київській і Вінницькій областях та в Одесі.

Судом накладено арешти на майнові активи зловмисників: банківські рахунки, рухоме і нерухоме майно, в тому числі оформлення на підконтрольні юридичні особи.

Читайте також: ЗМІ: В Україні рухнула фінансова піраміда (відео)

Раніше Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку України попередила українців про можливу шахрайську діяльність проекту Exlimited і закликала не інвестувати в нього.

​Читайте також: 10 ознак фіктивності інвестиційного проєкту

На початку травня НКЦПФР заявила, що вважає проект B2B Jewelry, який пропонує українцям вкладати кошти в інвестиційні сертифікати і продає ювелірну продукцію, способом незаконного заволодіння грошовими коштами. Комісія звернулася до правоохоронців.