Як отримати максимальну суму позики в МФО

При першому зверненні в мікрофінансову організацію з метою отримати позику люди зазвичай запитують в середньому від 4 до 5 тисяч гривень. Але 80% клієнтів згодні на ту суму, яку їм схвалили в організації. Навіть якщо дуже потрібно 5 тисяч, але схвалили тільки 2 тисячі — людина все одно їх візьме. Чому? Це дає можливість побудувати хорошу кредитну історію. Тим більше, клієнт стає постійним і МФО схвалюють йому вже ті суми, які він просить.

«Компанії, які видають мікрокредити, цінують своїх постійних клієнтів. Їх позитивний досвід повернення позик дає нам можливість видавати з кожним разом все більші суми», — розповідає директор ШвидкоГроші Олександр Холод.

Якщо людина сплачує кредити, не порушуючи термінів, то кожен раз, коли вона знову звертається в компанію, у неї є шанс почути, що їй дають більше. Між клієнтом і компанією формується рівень лояльності та довіри. Вже друге звернення після того, як клієнт успішно виконав зобов'язання по першому кредиту і повернув все вчасно, збільшує схвалену суму орієнтовно в півтора-два рази. Якщо ж клієнт не повертає вчасно гроші, то це теж впливає на його кредитну історію — негативно. Такі відносини з МФО можуть призвести до повної відмови у видачі.

Великі суми в МФО: умови і можливості

Стандартна пропозиція від мікрофінансових організацій — до 10 000 грн на 7 або 14 днів. Але є і цікавіші пропозиції для постійних клієнтів. Так, наприклад, в ШвидкоГроші є привілей для тих, хто звертається повторно та має хорошу кредитну історію — таким клієнтам дають до 20 000 грн. Отримати таку суму можна через сайт компанії на кредитну карту. Позику можна розбити та виплачувати чотирма, п'ятьма або шістьма рівними платежами.

«Існує у нас і такий продукт як ДовгоГроші — це кредит на великі суми, який видають на більш тривалий період часу», — зазначає Олександр Холод.

Чим МФО відрізняються від банків

На перший погляд суму в займ побільше — це вже компетенція банків. Але це не зовсім так. Банки працюють з кредитами від 40 тисяч гривень. Відрізняються також цілі, на які видають гроші МФО і банки. У більшості випадків в банк звертаються тоді, коли хочуть покращити своє життя за допомогою покупки квартири, автомобіля або оплати відпустки. Це серйозна покупка, яка планується не один день. У МФО люди йдуть більш спонтанно — коли не вистачає на щось прямо сьогодні. Наприклад, дрібний ремонт квартири або будинку, покупка нового телефону або ж подарунок близькій людині, чи просто в разі затримки заробітної плати.

Важливість кредитної історії

Часто люди недооцінюють свою кредитну історію. Вони забувають платити вчасно або зовсім не віддають борги. Через деякий час, коли з'являється необхідність, знову звертаються в компанію, щоб отримати грошову підтримку. Саме тоді погана кредитна історія і може послужити відмовою в отриманні необхідної суми.

Чим більша сума, тим вигідніше

У МФО, в тому числі в ШвидкоГроші, вигідніше брати кредити на великі суми. Їх можна оформити всього під 1% в день, розрахувавши термін, на який клієнт позичає гроші. Можна оплачувати частинами. Такий кредит вже дозволяє здійснити серйозну покупку або, наприклад, зробити ремонт.

Для його отримання важлива фінансова історія взаємодій — людина повинна показати свою надійність і здатність брати та повертати певні суми грошей вчасно.