Повноваження Коболєва продовжені до 22 березня 2024 року.
Наглядова рада Нафтогазу має внести зміни до контракту, укладеного з головою правління. Копію контракту необхідно подати уряду до 30 березня.
Читайте також: Коболєв пропонує приватизувати Нафтогаз, щоб закрити питання високих премій
Що відомо про Коболєва
Чинний контракт з Коболєвим закінчується наприкінці березня 2020 року. Його продовжив на 1 рік експрем'єр-міністр часів Петра Порошенка Володимир Гройсман, який «дав Коболєву випробувальний термін».
Читайте також: Коболєв за рік заробив 286,5 мільйона
Андрія Коболєва критикують за призначення топменеджерам Нафтогазу багатомільйонних премій за підсумками перемоги у Стокгольмському арбітражі над Газпромом.
Повідомлялося, що близько $29 млн (1%) із отриманих від Газпрому $2,9 млрд боргу, згідно з контрактом, повинні піти на виплати премій топменеджерам Нафтогазу.
Пізніше Кабмін встановив жорсткі ліміти на преміальний фонд держкомпаній і провів роз'яснювальну бесіду з наглядовими радами державних компаній, щоб ті утрималися від виплат величезних премій за чинними контрактами.
Читайте також: В Нафтогазі прокоментували чутки про премії з виплаченого Газпромом боргу
Попри всі суперечності, за часів правління Коболєва було проведено реформу Нафтогазу, виграно ключові судові процеси над Газпромом та забезпечено постачання газу до України з інших країн, окрім Росії.