Які компанії отримали інвестиції
-
Більшість отриманих інвестиційних коштів — 77% — отримали 3 компанії: Grammarly, GitLab і People.ai.
-
«Вони підвищують свої конкурентні можливості, використовуючи існуючі в Україні можливості з дослідження та розробки», — йдеться в повідомленні.
Читайте також: Експорт українського IT за 2019 рік зріс на 30% (інфографіка)
Хто інвестор
-
Серед основних інвесторів — міжнародні фонди, зокрема, Iconiq Capital, Goldman Sachs, Dregon Capital, Soros Fund Management, Horizon Capital та інші.
-
Для локальних стартапів вони є головними інвесторами на початкових стадіях. При цьому, обсяг угод на ранніх стадіях порівняно з 2018 роком практично не змінився.
Читайте також: Дохід IT-галузі склав $5 мільярдів у 2019 році
Раніше повідомлялося
-
Уряд не збирається підвищувати податки для ФОПів в IT-сфері з 2020 року, як заявляли раніше. Про це повідомила депутат Кіра Рудик.
-
4 вересня 2019 року, під час зустрічі з представниками IT-індустрії прем'єр-міністр Олексій Гончарук запропонував ввести окрему 5 групу спрощеної системи оподаткування для IT-індустрії.
-
13 листопада на сайті президента з'явилася петиція про скасування окремої групи для ФОП в IT. Вона не зібрала необхідної кількості голосів.
-
У лютому 2020 року депутати «Слуги народу» запропонували створити окрему, п'яту, групу ФОП для стартапів і надавати їм податкові канікули.