Наразі реєстр працює в тестовому режимі, до нього внесена інформація про понад 2 тисячі активів.
Як формується реєстр
-
Реєстр формується та ведеться з метою узагальнення та оперативного обміну інформацією щодо активів, одержаних злочинним шляхом.
-
У ньому відображаються дані про арештовані в рамках кримінальних проваджень активи, управління ними чи їх реалізацію, конфіскацію, одержані від їх реалізації кошти.
-
Після завершення інтеграції Реєстру він буде наповнюватись інформацією про арештовані активи переважно в автоматизованому режимі.
Станом на сьогодні також здійснюються заходи, пов’язані з виконанням вимог законодавства про захист інформації та побудовою системи комплексного захисту інформації.
«На даний момент до Реєстру вноситься великий обсяг інформації, наявної у розпорядженні АРМА, а також здійснюється аналіз функціональних можливостей Реєстру. Станом на 9:00 17 лютого 2020 року АРМА забезпечено внесення інформації до Реєстру щодо 2 032 арештованих активів», — зазначають в уряді.
Що відомо про діяльність АРМА
У жовтні 2019 року в АРМА заявили, що змінюють визначення стартових цін при продажу нерухомості. Тепер лоти перед виставленням на продаж будуть обов'язково оцінюватися.
В кінці жовтня в АРМА виявили пропажу кількох десятків розпорядчих документів. В агентстві підозрювали диверсіюю
АРМА — центральний орган виконавчої влади України зі спеціальним статусом, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері виявлення та розшуку активів, на які може бути накладено арешт у кримінальному провадженні.