Чим зацікавлені криптобіржі

«За останні 2,5 роки три світові криптовалютні біржі просили мене зробити так, щоб вони могли працювати в Україні легально: зареєструватися, отримати ліцензію, відкрити представництво. Для того щоб легально отримувати гроші, здійснювати транзакції з гривні в крипту і назад — ось таке питання їх цікавить. Цікавлять дві речі: ліцензія і банк, який робить транзакції гривня-крипта і назад», — повідомив Колодюк.

За його словами, близько 25-30% всіх криптотрейдерів (за кількістю) працюють на просторах СНД, при цьому велика їх частина — в Україні чи Росії.

Читайте також: В Україні хочуть легалізувати криптовалюту

«Це важлива інформація, бо по ній можна судити, що кількість учасників ринку криптовалют в Україні досить велика. А це інформація зі світових бірж. Обсяги ринку, природно, ніхто не озвучує, але навіть за процентною кількістю трейдерів можна судити, що це не „мікроринок“, це повноцінний великий ринок, оскільки світові біржі на основі цієї інформації приймають для себе рішення, що їм необхідно офіційно розпочати роботу в країні», — підкреслив голова наглядової ради UVCA.

Отримати $25 на торговий рахунок Weltrade

Що дасть Україні захід криптобірж

  • Серед ключових позитивних аспектів, які Україна як держава отримає від заходу в країну криптобірж, зростання податкових надходжень до бюджету.

«Зрозуміло, що ринок криптовалют — багатомільярдний, сотні мільярдів ходять навколо цього. Тому Україна, яка сьогодні з точки зору держави не заробляє нічого, після заходу бірж на наш ринок почне отримувати податки», — зазначив він.

Читайте також: Мінцифри планує легалізувати в Україні майнінг криптовалют

Крім того, на думку Колодюка, держава буде бачити загальну картину ринку криптотрейдерів та враховувати його при подальшому плануванні економіки.

Про що повідомлялося раніше

  • У Верховній Раді планують до 2020 року прийняти закони, які врегулюють криптоактиви і діяльність з ними в Україні.

  • Щодо статусу криптовалют в Україні, у Національному банку заявляли, що біткоін не є ні валютою, ні платіжним засобом.