Найбільші прогреси України
-
Україна стала однією з трьох країн разом з Ганою та Угорщиною з найбільшим прогресом у сфері якості поширення даних суверенними емітентами: оцінка відкритості даних зросла на 4 бали – з 32 до 36 з 44 максимальних.
-
Прогрес вдалось досягнути завдяки частковому впровадженню обліку за методологією IMF GFSM 2001, оприлюдненню графіку погашення державного боргу щоквартально та публікації графіку погашення валового зовнішнього боргу.
Нагадаємо, в 2018 році Інститут також визнав найбільший прогрес України: оцінка практик України в сфері відносин з інвесторами виросла на 20 балів, збільшившись з 16 до 36,5 із максимальних 42-х.
Читайте також: Україна піднялася в рейтингу найдорожчих національних брендів світу
Як складається рейтинг
-
IIF розробив 20 критеріїв для оцінки практик відносин з інвесторами (IR) та 23 критерії для оцінки якості поширення даних суверенними емітентами, що представлені на міжнародних ринках капіталу.
-
Бали за кожний критерій в оцінці IR практик присвоюються на підставі його відносної важливості з точки зору інвестора.
Інвестування з заставними гарантіями від Cronvest
-
Рекомендації IIF щодо взаємодії з інвесторами та прозорості даних для суверенних емітентів покликані запобігати кризовим ситуаціям через відкритий діалог між емітентами та інвесторами.
Читайте також: Україна піднялася на сім пунктів в рейтингу Doing Business
Інститут міжнародних фінансів (IIF) – це глобальна асоціація фінансових інституцій, яка налічує близько 450 членів з більш ніж 70 країн.
Місія інституту полягає в підтримці фінансової індустрії, сприянні стратегічному управлінню ризиками; розробці найкращих практик галузі; і підтримці регуляторної, фінансової та економічної політики, що відповідає широким інтересам її членів та сприянні глобальній фінансовій стабільності та стійкому економічному зростанню.
Членами ІІF є комерційні та інвестиційні банки, компанії з управління активами, страхові компанії, суверенні інвестиційні фонди, хедж-фонди, центральні банки та банки розвитку.