Що відомо
За його словами, перелік інвестиційних радників Фонд держмайна направив до Міністерства юстиції та Міністерства економічного розвитку та торгівлі ще 8 липня, а рішення про затвердження радників мали ухвалити до 11 липня.
«Ми вже надто багато втратили часу на нікчемні судові позови і засідання. Фактично на рік зупинено приватизацію таких важливих підприємств, як ОПЗ, «Вугільна компанія «Краснолиманська», «Завод «Електроважмаш», «Об‘єднана гірничо-хімічна компанія», «Індар», — повідомив Трубаров.
За його словами, відібрані інвестиційні радники вже готові до роботи з підготовки об'єктів великої приватизації до продажу.
Читайте також: Одеський припортовий завод виплатить Нафтогазу 2,2 мільярда боргу
21 червня голова Фонду держмайна звернувся до Зеленського з проханням сприяти відновленню великої приватизації, яка наразі не відбувається через судову тяганину.
Раніше стало відомо, що Окружний адміністративний суд Києва заборонив Фонду держмайна продавати контрольний пакет акцій Центренерго, а Господарський суд — Президент-готель. Обидві компанії перебувають у переліку великої приватизації.
Повідомлялося, що 10 липня Верховний суд розблокував проведення великої приватизації.
Також міністр фінансів Оксана Маркарова повідомила, що із запланованих в 2019 році 17,1 млрд грн надходжень від приватизації держбюджет наразі отримав усього 0,3 млрд грн.