Як зазначено у звіті, здійснення структурних реформ, передбачених програмою співпраці з МВФ, є вкрай важливим для забезпечення макрофінансової стабільності та доступу до фінансування з боку інших міжнародних донорів.
«Затримка стає на заваді залученню коштів від інших міжнародних партнерів України та ринкового фінансування, а також може спричинити зростання вартості запозичень на зовнішніх ринках», — йдеться у звіті.
Як відомо, з 6 вересня 2018 року Місія Міжнародного валютного фондурозпочала роботу в Україні на чолі з Рон ван Роденом.
Раніше «Мінфін» повідомляв, що Міністерство фінансів планує обговорити з місією МВФ продовження співпраці після закінчення програми розширеного фінансування в березні 2019 року.
Читайте також: НБУ спрогнозував наслідки візиту місії МВФ в Україну
«Позитивні результати, над досягненням яких Міністерство фінансів буде працювати разом з МВФ, дозволить не тільки поповнити резерви НБУ, але і відкриє шлях до залучення фінансування державного бюджету на пільгових умовах з використанням гарантії Світового банку (800 млн дол) і макрофінансової допомоги ЄС в розмірі 1 млрд євро», — раніше заявила в.о. міністра фінансів Оксана Маркарова.