У центральному регіоні рекордсменом за показником зростання цін став Хмельницький. Тут, в порівнянні з березнем, однокімнатні квартири подорожчали на 38%, двокімнатні — на 27%, трикімнатні — на 17%. В інших містах ціни практично не змінилися.

На півночі країни і в Харкові панував повний штиль. Лише квартири в Києві символічно подешевшали.

Те ж саме можна сказати про південний і західний регіони. Найдорожчі квартири тут в Одесі і Львові. Найдешевші — Запоріжжі та Івано-Франківську. Причому в обох містах житло продовжує потрохи дешевшати. У Запоріжжі, наприклад, медіанні ціни на одно- і трикімнатні квартири впали, в порівнянні з березнем, на 3%, у Івано-Франківську — на 5% і 4% відповідно. 

Всього при підготовці статистики було опрацьовано 1 012 854 пропозицій по різних містах України. При розрахунках виключалися 10% найнижчих і найвищих цін, щоб зменшити вплив спекуляцій.

Ціна пропозиції може відрізнятися від суми угоди. Перевірити, за яку суму та чи інша квартира була продана насправді, не представляється можливим.

Методика 

У таблицях наводиться не середнє значення, а медіана вибірки, яка більш об'єктивно відображає ситуацію. По-перше, в базу потрапляє велика кількість фейкових оголошень із заниженими цінами. Трапляються, наприклад, пропозиції по 100 грн. або 1000 грн. Але, зрозуміло, ця інформація не відповідає дійсності. Таким чином люди привертають увагу і хочуть опинитися в перших рядах при фільтрації оголошень від найдешевшого до найдорожчого. Тому при розрахунку медіанної ціни такі оголошення в розрахунок не приймаються.

По-друге, значна частка пропозицій припадає на непізнані географічно оголошення. Наприклад, коли власник вказує некоректну адресу (помилився в букві, в адресі і т.д.), система не може його розподілити в конкретний район. Однак такі пропозиції враховуються в середній ціні по місту.