Про це він заявив в інтерв'ю Економічній правді.
Як зазначається, Ворушилін є членом ради фінансової стабільності.
Він згоден з тим, що МВФ є важливим кредитором для України, однак ставить під сумнів його ключову роль в проведенні реформ.
На його думку, до створення Антикорупційного суду необхідно підходити обережно.
«Найбільша проблема чиновників — треба приймати рішення. Ми втрачаємо економіку і країну через те, що не приймаємо рішення швидко. Чиновників залякали до такого стану, що вони не приймають рішень», — говорить Ворушилін.
«Ми йдемо в іншу крайність, а повинна бути золота середина. Контроль повинен бути, але і повинен бути правовий захист професійної діяльності. Цього в державі немає, тому ми будемо ходити по колу», — стверджує директор ФГВФО.
«МВФ далеко не всі речі розуміє. Коли робили фондування фонду, я сварився з місією МВФ. Елементарну річ я пояснював трьом місіям. Вставав і просто йшов», — сказав він.
Ворушилін вважає, що МВФ треба переконувати аргументами.
«Чи завжди прав МВФ? Не завжди. З МВФ потрібно розмовляти, йому потрібно доводити, він повинен розуміти ситуацію в країні, в економіці», — заявив Ворушилін.
«Гроші, які вони дають, це не так і багато. Але для того, щоб країна не впала в дефолт, щоб зробити повернення кредиторам, їх підтримка потрібна. Однак кредити МВФ — це не панацея від усіх бід», — сказав він.
«Панацея — це експорт, сильна економіка, можливість отримання інвестиційних грошей, валюта без відсотків. Ми зацікавлені в допомозі МВФ, щоб стабілізувати економіку і рухатися далі», — резюмував директор ФГВФО.