За словами заступника міністра фінансів Юрія Буци, відомство буде орієнтуватися на ринкову ситуацію, а також на обсяги залученого фінансування від міжнародних партнерів та міжнародних фінансових організацій.
Буца також вказав, що з точки зору вартості запозичень доцільно було б здійснювати їх після чергового перегляду програми EFF і виділення МВФ Україні траншу по ній.
Як повідомлялося, Україна у вересні 2017 року розмістила 15-річні єврооблігації на $3 млрд під 7,375% річних, з яких $1,68 млрд — для здійснення обміну або викупу єврооблігацій з погашенням в 2019 і 2020 роках, які були випущені в рамках реструктуризації боргу в 2015 році.
Попит на нові єврооблігації становив близько $9,5 млрд.
У той же час виділення чергового траншу кредиту МВФ, який спочатку був запланований на травень-червень 2017 року, поки перенесено на невизначений термін через невиконання українською стороною ряду умов, зокрема, прийняття законів про антикорупційний суд і ринок землі.
Раніше «Мінфін» писав, що Україна сподівається на початку 2018 року отримати наступний транш в рамках $17,5-мільярдної програми МВФ і протягом року вийти на борговий ринок з євробондами на $2 млрд.