Про це повідомив керівник Бізнесу споживчого кредитування Кіровоградської філії ПриватБанку Євген Ратушний, пише finclub.
«Основною перевагою іпотечного кредитування я вважаю те, що ми не вимагаємо довідку про доходи і звертаємо увагу на неофіційний дохід клієнта, оскільки знаємо, що багато клієнтів заробляють офіційно мінімальний дохід, а основну суму отримують в конверті», — заявив Ратушний.
За його словами, після того як ПриватБанк став державним, банк не тільки почав надавати іпотеку за низькою ставкою, але і враховувати не тільки офіційні доходи, а й оборот коштів на рахунках, кредитну історію і наявність майна, яке може стати запорукою.
ПриватБанк не видавав іпотеку більш 10 років і відновив іпотечне кредитування тільки в цьому році. Ставка на житло вторинного ринку досягає 19,9% річних.
Умови кредитування допускають дострокове погашення без комісій або штрафних санкцій.
В установі стверджують, що вони проводять якісну перевірку потенційних позичальників і зважують ризики, щоб випадки, коли клієнт не зможе повернути борг, були мінімальними.
У положенні про кредитну політику ПриватБанку відзначається, що мінімальними вимогами до фізичної особи — позичальника є регулярний дохід (не вказані вимоги до нього), ідентифікація, вікові межі, відсутність негативної кредитної історії.