Представник італійського відомства заявив, що причиною розслідування стало «очевидна відсутність достатніх заходів безпеки» в Uber. Президент місцевого управління із захисту інформації Антонелло Соро зазначив, що відомство дасть оцінку витоку даних, щоб «зробити необхідні дії» для захисту громадян. Про які заходи йдеться, не уточнювалося, повідомляє TJ.
Голландський регулятор повідомив, що отримав доповідь від Uber про те, що сталося з даними користувачів і водіїв. У відомстві пообіцяли розглянути звіт у всіх подробицях.
В управлінні комісара з інформації Великобританії визнали, що витік в Uber викликав «велику заклопотаність» в плані безпеки даних користувачів.
Як зазначив Bloomberg, повноваження всіх 28 регуляторів Європейського Союзу мінімальні, а більшість з них не мають повноважень штрафувати Uber. Ситуація зміниться після 25 травня 2018 року, зі вступом в силу «Положень про захист даних» (General Data Protection Regulation, GDPR). Тоді влада зможе стягувати з міжнародних компаній до 4% їх річного доходу за порушення при обробці і зберіганні персональних даних.
Раніше «Мінфін» повідомляв, що зловмисники отримали дані 57 млн клієнтів сервісу Uber, включаючи водіїв, по всьому світу. При цьому Uber заплатила хакерам $ 100 000 за мовчання.