Минфин - Курсы валют Украины

Установить
NEDI
NEDI
Зарегистрирован:
21 марта 2014

Последний раз был на сайте:
21 марта 2024 в 17:25
Просмотров профиля:
Сегодня: 4
Всего: 6002
Подписчики (1):
55956947
Tisha ™
18 лет, Kiev, Ukraine

NEDI

Пол:
женский
Город:
Львов
Место работы:
Маленький украинец
E-mail:
buh.budservice.nov@gmail.com
Блог
Комментарии
Валютный форум
Отзывы
Горячая линия
+60
15 января 2020, 16:07
# Обговорення валютного ринка 15 _month_ 2020|января
Потрібен закон про максимальний розмір виплат держслужбовцям і працівникам, що утримують зарплату за кошти бюджетів всіх рівнів, у прив'язці до мінімального розміру зарплати на рік, та про порядок виплат преміальних і допомог тільки при умові певних досягнень.
0
15 января 2020, 1:03
# Обговорення валютного ринка 14 _month_ 2020|января
serg800 (16:59): Систему розумію. І хвалю та поважаю своїх земляків, які працюють тяжко — чи за кордоном, чи контрабандою сигарет у шинах, чи ввезенням техніки чи навіть заробітком на тому до чого руки дотягнуться. Це від безвиході. І це тяжка праця. Нікого вони не грабують, не вбивають, не пють по чорному. Люди хочуть жити на відповідному рівні. Чи Ви осуджуєте тих. хто колись крав три колоски для голодних дітей? Мимо них їдуть фури і цілі ешелони з контрабандою, тими самими цигарками, і провозять представникам «народу» кешем по мільйону. Все гниє з голови.Ця голова і заражає всіх, від неї ці метастази. Знаю Ви скажете, потрібно сплачувати податки А ці маленькі українці їх і сплачують: своїми життями на фронті, пожертвами на армію, коли надають допомогу на лікування, коли платять податки напряму лікарям, вчителям, митникам, погранцям, міліції, сбушникам, податківцям і ще і ше.., та коли ремонтують дороги, садочки, школи, садять самі зелені насадження, і вони ж дають роботу і зарплату (звичайно, неофіційно) тим хто будує їм будинки, ремонтує машини. І саме головне, кожного дня вони платять готівкою за кожний товар придбаний в Україні шосту частину у вигляді ПДВ. А ПДВ в Україні це злочин, це короста на тілі економіки України. Для чого податки — в теорії вони мають іти на благо всього суспільства. У нас не податкова система — у нас система поборів.
+23
14 января 2020, 16:44
# Обговорення валютного ринка 14 _month_ 2020|января
serg800 (16:30): Ні. Живу біля кордону. Слухаю росповіді земляків, які працюють в Європі (майже всі країни), США, КАНАДІ та Росії. Крім того вивчала теорію оподаткування. У нас перевіряють доходи фізичних осіб, а за кордоном — витрати. І перше питання — де взяв кошти на красиве життя і буття олігархом, мільярдером, мільйонером. Решту — відсіюються на комп'ютері. І ось цих багачів у нас в країні 3-4 на одного податківця. Можна всіх перевірити. Але «народу» не потрібно, а маленькому українцю включать Шустера і Шуфрича.
0
14 января 2020, 16:36
# Обговорення валютного ринка 14 _month_ 2020|января
До того ж рентна плата має бути. Та і голова сільради має щось робити. А зараз… не знаю чим всі ці бюрократи заняті. Не всі поголовно, звичайно. Пошукайте в соцмережах сторінки деяких сільрад, а деяким головам цього і не треба. Пошукайте плани розвитку сіл, містечок. Подивіться чи є прозорі черги на землю. Розумні, талановиті, підприємливі голови сільрад не потрібні, насамперед, найвищому керівництву країни, а це є не підставні особи, а олігархи. Дуже рекомендую прочитати про реформи готівки в Індії та про реформи освіти в Індії та їхні здобутки.
+23
14 января 2020, 16:22
# Обговорення валютного ринка 14 _month_ 2020|января
Звичайно, кожний кв м землі має бути обкладений податком, і так платити будуть всі, і за всю землю. Тобто, обміряли землю, внесли карти і не буде не обрахованих земель. Хто має мало землі — платити буде мало, а хто має багато землі хай платить багато і прогресивно. А далі вступає в дію повернення бідним з бюджету, так як в Європі, ми ж туди хочемо іти. Хочеш — доходи рахуєш на всіх в сім'ї, хочеш на кожного окремого члена сім'ї. Хто не обробляє — здає землю тимчасово державі (сільраді). Голова сільради має більше можливостей донести до потенційних інвесторів переваги більших площ землі, а вже зовсім інші органи перевірять сівозміни і кількість використаної землі, або зможуть знайти привабливий ринок для вирощеної продукції, а не на газеті на вулиці. Звичайно, при допомозі держави, під виділені кошти. Так поступають в Польщі. І кожен житель з села швидше знайде голову сільради, чим орендаря який живе в Києві, або Парижі, та зможе поставити питання про оплату, про шкідливі речовини для обробітку землі. І тут повинен бути закон, що якщо земля обробляється — то певна сума доходу іде власнику. А якщо простоює — то і так немає орендної плати. Голову сільради ж обирають. Пройдуть два чи три роки і селяни будуть вибирати ГОСПОДАРЯ, тому що будуть приклади успішних сіл та, читайте Маркса, виховання отриманим додатковим капіталом. Зараз кожен власник паю сам по собі, а тільки тоді вони зможуть відстояти свої інтереси, якщо будуть зацікавлені і об'єднані спільним інтересом.
+28
14 января 2020, 14:20
# Обговорення валютного ринка 14 _month_ 2020|января
Олігархи не продовжували мараторій на продаж землі просто так — не такі вони простачки. А розуміють, що люди ще не зазомбовані належним чином. І поволі закручують гайку в публічній сфері. Ви десь зустрічали аналіз земельних відносин у світі в таблицях? Рівень дохідності? Рівень субсидіювання? Чи про податкову політику?.. Хтось говорить за базу оподаткування? Тобто від чого нараховувати податок?.. Бо 10% звучить як мешше від 50%. Тільки якщо 10% відсотків від 20грн. і порівняти 50% від 1 грн. то є суттєва різниця в протилежну сторону. Або олігарх послав свою дитину в інститут (наш український) і витрати ідуть у витрати виробництва, але не його заводу, а заводу його друга, а другова дитина вчиться за рахунок його заводу. А «бідний українець» має пільгу у вигляді зменшення ПДФО від зарплати 3700. Порахуйте збитки держави. У нашій країні — все для народу, але вибраного народу. А решту — маленьким українцям, яких ніхто не вважає за народ, — море брехні в хорошій упаковці, бо наш маленький українець є абсолютно фінансово неграмотним, та право трошки погавкати, трошки вмерти за вищевказаний народ і терпіти. І навіть війну можна виграти, але потрібно на передок вислати не тільки простих хлопців із Коломиї і Маріуполя, а трошки дітей народу із Конче Заспи.
+51
14 января 2020, 13:58
# Обговорення валютного ринка 14 _month_ 2020|января
Потрібна справедлива державна політика на підтримання розвитку сільського господарства. дрібного, а не «Курочки рябої». Португалія продала океан біля своїх берегів. І тепер португальці дуже дорого купляють рибу в Норвегії, Франції і т.д. Хто зустрічав морепродукти імпортовані із Португалії? А яка країна сама бідніша в Євросоюзі? Але кожен португалець назве прізвище людей, які заробили на оборудці із прибереговими водами країни. Наша земля (земля України) при її обробці на рівні сучасних технологій, здатна забезпечити пів планети якісними продуктами харчування і, по дорозі, підняти рівень добробуту нашого населення та забезпечити його зайнятість. При умові, переробки продуктів харчування. А в нас магазини переповнені польськими, румунськими, білоруськими, єгипетськими і, навіть, ізраїльськими продуктами. Причина — в країні при владі не ГОСПОДАРІ, а заробітчани. Їм все рівно, чи поле засіяне зерном, чи на ньому росте борщівник. Рішається все просто — кожен квадратний метр землі має бути оподатковано, і якщо земля не вживається — плати податок великий, або здай в сільраду на термін 5 чи більше років. Голова сільради дасть землю в оренду. На вилучені гроші куплять тракторець, потім плуги, сільрада візьме кредит під державну безвідсоткову програму і поволі організується наше сільське господарство. Крім того — прогресивна шкала на землю, якою володієш, а не вживаєш і не хочеш віддавати в оренду громаді — а то нардепи в деклараціях вказують гектари. Податкова політика нормально орг
+23
14 января 2020, 12:15
# Обговорення валютного ринка 14 _month_ 2020|января
«… с олигархами которые так яростно хотят продавить закон о продаже земли». Ви невраховуєте один суттєвий момент — олігархи бояться народного гніву. І поволі всі ці 20 років народ зомбують цим питанням ринку землі. Їм потрібно, щоб у голові «маленького українця» устаканилось поняття — «земля чужа, приватизована і я на неї не маю права». Всі війни, всі революції — основна причина власність, і якщо завод, дорогу, будинок можна створити, то землю — ні. Українці люблять землю і навіть ті що проживають в містах на рівні генетики зв'язані з нею. Олігархам потрібен ринок землі. Вкладати кошти, для розвитку (техніка, спеціалісти, мінеральні речовини, насіння, племінні тварини), а це потрібно, олігархи будуть тільки тоді, коли землю юридично буде їхня. А «терки» у Верховній Раді на рахунок землі, причому багато років — це їхні багатоходівки. Зараз їхній самий відповідальний шаховий турнір. Після «ринку землі» — нас доб'ють медреформами і екологією. Хоча перше і головне питання яке не хочуть приймати олігархи — це відміна ПДВ і введення прогресивних ставок оподаткування. По прикладу всього світу і так, як вчить економічна теорія. Ви десь про таке чули? Ні. Тому що за таке зомбувати народ не потрібно.
+50
12 декабря 2019, 15:10
# Обговорення валютного ринка 12 _month_ 2019|декабря
Піддержую Фунтіка — не такі вже бідні наші металурги. Всі вони вже стоять в чергах на приватизацію нових обєктів, І грощей мають дужу-дуже багато, зароблених на приватизованих за безцінь обєктах колишньої власності народу України. Але вони одному човні з нами. І для всіх нас важливим є не тільки курс гривні, а ще і податкове законодавство і економічна політика керівників країни. «Плачі» наших металургів є тільки ширмою, що б народ не вимагав провести реформи за їх рахунок.
+45
14 ноября 2019, 15:51
# Обговорення валютного ринка 14 _month_ 2019|ноября
Ні, ті що сприяли шахрайству, тобто організовували шахрайсто, а ще точніше очолювали шахрайство, тобто в державній установі, яка має бути сама чесніша, створили банду, а це банда, мають бути покарані набагато суровіше за тих кого вони «дояли». НБУ створював писані і неписані правила. Тому що з банків і почалася супер корупція. В 90 роки це дуже високі відсотки на свої депозити, далі — нагло позичалася готівка з кас банку, далі -приватизація (грабіж) за кошти банків, далі — кредити під 0,1% річних своїм — тобто НБУ створив свою супер банду. Щей до всього саме вони притягнули в Україну світових супер шахраїв. І на це все працювало і працює наш простий народ.
+30
14 ноября 2019, 15:13
# Обговорення валютного ринка 14 _month_ 2019|ноября
І не має винних
+77
14 ноября 2019, 15:11
# Обговорення валютного ринка 14 _month_ 2019|ноября
Що Вам особисто зробив Коломойський? Здається, із Ваших дописів, що саме у Вас з ним особиста вендетта. Я за справедливість — якщо сідає Коломойський, то мають сісти і ті що посприяли такому шахрайству, а це було не за красиві очі. І віддамо належне Коломойському — все таки створив на голому місці самий найкращий банк України. Це була приватна власність. Це не приватизовувати готові цукеркові фабрики.
+30
14 ноября 2019, 15:04
# Обговорення валютного ринка 14 _month_ 2019|ноября
Ви живете в Н.Роздолі чи Новояворівську? Колись субсидії були, а тепер (тому що багато за кордоном) субсидій давно немає. Народ дуже «вдячний» Порошенку.
+15
14 ноября 2019, 12:55
# Обговорення валютного ринка 14 _month_ 2019|ноября
Повне знищення фермерських господарств.+ знищення місцевих жителів. Отрута від бурянів, кротів, вірусів, хворобів рослин, для опиленння. Знищуть птахів, хробаків і т.д… У нас (Львівська обл.) місцеві жителі часто використовують різні гербіцити і подібне для обробітку землі. АЛе нікого не хвилює той факт, що раком почали хворіти більше у велику кількість разів більше. Ми маємо приклад Чорнобиля. Хто і коли перевірявтих дітей, що народились у 1987-1990роках??? Чим вони хворіють, чи мають якість системні відхилення?
+37
13 ноября 2019, 17:11
# Обговорення валютного ринка 13 _month_ 2019|ноября
300 з хвостиком заводів у Порошенка, і він не олігарх? До речі, в нього також банк є, чомусь Гонтарева пройшла мимо. А рефінанси вивели за кордон коли був головою Ради Нацбанку.
Страницы: 123456