eToro зупиняє роботу з клієнтами з України

5/5
volodlyt2024-01-03 10:09:13
Пишу відгук про платформу eToro після 3-років користування.

Скажу одразу, що в мене не виникало проблем з технічної сторони. Все все нормально відкривалося та закривалося без проблем. Читав багато негативних відгуків, але я не можу підтвердити чи насправді ці відгуки правдиві.

В кінці грудня 2023 року я отримав листа від eToro про те, що вони переглянули свою політику стосовно ризиків для громадян України на вимушені припинити надання послуг.

Всі гроші я заводив через Приват Банк. Але вивести не зміг, так як платформа автматично блокує виведення грошей на рахунки Приват та Моно Банків. У службі підтримки мене повідомили що це пов'язано з тим що ці банки блокують надходження коштів від eToro мені потрібно відкрити рахунок в іншому банку. Що я і зробив. Кошти зайшли через 3 робочих дні. Сума була близько 4 тис долларів. Прийшла така сама сума, яку я виводив без жодних комісій.

Дякую за сервіс eToro та дуже прикро що вони вимушені закрити для на українців свою платформу.

Коментарі до відгуку - 5

valeriyevaleriye2024-01-04 12:08:13
Добрий день, аналогічна ситуація. На який банк виводили, бо шось ТАС теж заблокував вивід. Дякую
volodlytvolodlyt2024-01-05 18:33:48
Виводив гроші на рахунок у банку ПУМБ.
volodlytvolodlyt2024-01-05 18:33:18
Виводив гроші на рахунок у банку ПУМБ.
volodlytvolodlyt2024-01-05 18:43:36
Ще хочу додати, що коли заповнював форму для переказу на eToro, то заповнював мінімально необхідні поля. Призначення платежу не вказував. Банк кореспондент не вказував.
annchudn14annchudn142024-04-12 18:54:08
Доброго дня! Якщо не секрет, на яку платформу перейшли? До цього також була на еТоро й не знаю на якій ще платформі буде комфортно, в українських умовах
Відгук успішно відредаговано