КредитМаркет

Оформлення на сторінці недоступне

Відгук про КредитМаркет

Показати інші кредити

Кошмарний сервіс, нікому не раджу зв"язуватись

1/5
Marylin19912022-12-14 16:40:50
У 21 році оформили кредит на товар, продавець не дав альтернативи кредитувальника, тож вимушені були оформити в КМ. Зробили десь 5-6 платежів і тут отримали повідомлення що кредит продано Таксомбанку! Без нашої згоди!!! Ми продовжили платити Таксомбанку та виплатили весь кредит і тут почалося найцікавіше. Звернулися по довідку про закритя кредиту і спілкуватися з нами вже як з собаками((( Сказали що передадуть інфо і нам перезвонять. Ніхто не передзвонив, потім звернулися ще раз, сказали що доки вже передали назад в КМ.
Зараз для оформлення угоди в мене терміново вимагають цю довідку бо в УБКІ світиться кредит ПРОДАНО (а це для подальших кредитів не ОК) Але ж в КМ нічого зручно та терміново отримати не можливо( Прийдіть та напишіть заяву, а потім розглядати її будуть до 30 днів. Я вмовляла зробити це скоріше але їм ваші проблеми до сраки. Навіть не погодилися сфоткати заяву яку я подавала щоб у мене були підстави відсрочити угоду у іншому банку.
Більше за все тут напрягає саме спілкування, і те що дають зрозуміти що з високої колокольні їм на проблеми клієнтів.

Коментарі до відгуку - 0

Відгук успішно відредаговано