Кредит ту Ю

Показати інші кредити

Хами та шахраї

1/5
Helenka612023-10-25 12:24:53
Взяла кредит ще до війни — брала через отп банк — сказали, що партнери. Платила справно з запасом (потрібно було виплачувати щомісяця по 1800-2000, я платила 2000-2500). Через півроку рішила, що впринципі трошки напряжно слідкувати за графком, хоча прострочок більше1-3 днів не допускала — простіше закрити борг. Запросила у них суму до закриття — сказали 8000. Брала 10, і щомісяця по 2 платила — вже переплатила на той час. А тут до закриття нарахували космос. Вирішила продовжити платити далі по 2 згідно графіку. Ще кілька місяців платила, потім почалась війна. Я залишилась без роботи. Через півроку після початку бойових дій вони стали дзвонити, щоб закривала кредит. Уточнила суму до закриття — 7тис. Просила списати хоча б половину — 3500 я могла закрити, враховуючи, що я вже переплатила. Мені відмовили. Кажу дайте хоча б розрахунок, звідки така сума береться. До сьогоднішнього дня не дали ніякого розрахунку. Гроші вимагають. Я їх заблокувала. Пишуть листи, що шахрайка. Коли в черговий раз подзвонили з мобільного — кажу у вас суми з потолка звяті — розпишіть звідки взялась ця сума по місяцях. Поки не буде цієї інформації, нічого платити не буду. Ні до чого ми не домовились. Кажу — подавайте тоді в суд, можливо тоді прийдемо до спільного знаменника. Він став хамити — да хто ви така, чого це ви строїте з себе цацу, щоб на вас в суд подавали. Прес конкретний, конструктива нуль. Сьогодні нарешті написали смс знайомому (до речі знають, що я з ним не спілкуюсь, при тому родичам не пишуть), що можна не платити — подають в суд. Мій вайбер вони знають і там не заблоковані (я їм туди щомісяця платіжки скидувала) — ні разу туди ніякого повідомлення, ніяких документів. Тільки хамлять. Я не розумію, чому це новий закон, в якому забороняється хамити позичальникам і дзвонити у вихідний день, на них ще не діє.

Коментарі до відгуку - 0

Відгук успішно відредаговано